Wojciech Wrociński

Wojciech Wrociński – ekspert od najlepszych prezentów biznesowych, prezes zarządu Infinity Plus sp. z o.o. sp. k., członek Wielkopolskiego Związku Pracodawców Lewiatan, członek Wielkopolskiego Klubu Kapitału, ambasador klubu Marka jest Kobietą Businesswoman club, ambasador Biznesu po Kaszubsku.

Z wykształcenia ekonomista, od 2008 roku tworzy markę jednego z liderów w branży upominków reklamowych dla firm – ReklamowyGadzet.pl. ReklamowyGadzet.pl pracuje z największymi firmami i instytucjami w Polsce takimi jak: OLX, Coca-Cola, P4, BZ WBK, Samsung, Wikia.

Wojciech Wrociński wspiera rozwój sportu sponsorując obecnego mistrza Wielkopolski – 3-cioligową drużynę siatkówki męskiej Orzeł ReklamowyGadzet Osiecza, jak również poznańską drużynę futsalu M40.pl Poznań oraz klub samochodowy Seat Racing. Sam również gra od wielu lat w siatkówkę.

W wolnym czasie angażuje się w klubie mówców i liderów POZnaj Toastmasters, gdzie również przez półtora roku służył innym w zarządzie. Zdobyte umiejętności wykorzystuje na scenie, gdzie niejednokrotnie dzieli się swoimi doświadczeniami biznesowymi.

Wojciech Wrociński uwielbia ludzi, uczyć się od nich oraz pomagać innym. Uważa, że kwintensencją prowadzenia biznesu jest to, że tworzy się go z ludźmi i dla ludzi. Można się z nim skontaktować pod adresem: w.wrocinski@reklamowygadzet.pl oraz www.reklamowygadzet.pl

Related Post