Marta Ozga

LL.M Marta Ozgaabsolwentka prawa, posiadająca unikalny tytuł LL.M z zakresu prawa międzynarodowego korporacyjnego, założycielka OZGA Consulting Company, Zewnętrzny Dyrektor Finansowy – zarządza finansami firm z obrotami ponad 100 mln PLN rocznie, a od 2017r. jest członkinią poznańskiego Klubu Kobiet Przedsiębiorczych.

Po 9 latach pracy w bankowości korporacyjnej, postanowiła rozpocząć nowy etap. Zainspirowana polskimi przedsiębiorcami w 2017r. stworzyła unikatową firmę doradczą.

OZGA Consulting Company to firma rodzinna, oparta na  zaufaniu, bezpieczeństwie i doradztwie na najwyższym poziomie. Współpracując z Przedsiębiorcami, wspiera ich w pozyskiwaniu bezpiecznych rozwiązań finansowych oraz w ramach outsourcingu finansowego tworzy nowoczesne działy finansowe w micro, małych i średnich Przedsiębiorstwach.

Łączy swoje wieloletnie doświadczenie z sektora finansowania przedsiębiorstw, z wiedzą prawniczą oraz wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań przy zarządzaniu firmą.

Prywatnie uwielbia podróżować, poznawać nowych ludzi oraz angażować się w ciekawe projekty. Od 2018r. będzie jednym z Mentorów dla firm, przy projekcie organizowanym przez Fundację Firm Rodzinnych oraz PARP – Early Warning.

www.ozgaconsulting.com

Related Post

There are 2 comments

  1. Pingback: magic boom bars USA

  2. Pingback: Digi Tobi

Comments are closed.