Wyszukiwarka wycieczek Qtravel.pl łączy siły z KAYAK.pl

Kontekstowa wyszukiwarka ofert turystycznych Qtravel.pl rozpoczyna współpracę z KAYAK.pl – porównywarką ofert turystycznych, która dzięki innowacyjnym technologiom ułatwia podróżowanie. Oferty polskich touroperatorów do hoteli na całym świecie będą dzięki temu udostępniane także na stronie internetowej turystycznego giganta.

Dzięki zastosowanym rozwiązaniom technologicznym, na stronie KAYAK.pl klienci będą mieli możliwość wyszukania i rezerwacji ofert wycieczek ponad 80 polskich biur podróży. Za proces obsługi klienta i rezerwacji oferty będzie odpowiadać zespół sprzedaży Qtravel.pl.

Przygotowania do podjęcia współpracy wymagały dużego zaangażowania specjalistów z branży IT z Qtravel.pl, dzięki którym udało się sprawnie przeprowadzić cały proces pod względem technologicznym.

W praktyce dla klienta będzie oznaczało to większy wybór – korzystając z jednej wyszukiwarki będzie mógł zadecydować, czy korzystniejsze dla niego będzie wybranie wycieczki zorganizowanej, czy lotu i hotelu w ramach pakietowania dynamicznego.

Ta współpraca jest częścią naszej długoterminowej strategii związanej z rozwojem i udostępnianiem narzędzi do wyszukiwania wycieczek polskich touroperatorówmówi Agnieszka Kukałowicz, prezes zarządu Qtravel.pl. – Jesteśmy także przekonani, że jest to dobry krok w kierunku pozyskania nowych klientów, którzy do tej pory nie korzystali z pakietów zorganizowanych w postaci ofert lotów i hoteli od jednego dostawcy.

Pragniemy, aby KAYAK był najbardziej kompleksową wyszukiwarką turystyczną dostępną na lokalnych rynkach. Dodanie oferty polskich touroperatorów, możliwe dzięki wykorzystaniu narzędzi Qtravel.pl, rozszerzy naszą ofertę w Polsce o nowe typy usług.– dodaje Vera Pershina, dyrektor regionalny KAYAK na Europę Wschodnią i kraje nordyckie.

Warto podkreślić, że Qtravel.pl jest jedynym polskim OTA dostępnym w porównywarce KAYAK.pl.

O QTRAVEL
Qtravel.pl jest polską wyszukiwarką wycieczek opierającą swój biznes o rynek wyjazdowych imprez turystycznych. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom użytkownik może w szybki, prosty, wygodny i bardzo skuteczny sposób odnaleźć dla siebie każdy rodzaj imprezy turystycznej po wpisaniu dowolnej frazy. W Qtravel.pl znajduje się obecnie 25 tysięcy ofert pochodzących od ponad 80 polskich biur podróży.

O KAYAK
KAYAK jest światowym liderem wśród wyszukiwarek turystycznych. KAYAK przeszukuje inne strony turystyczne i umożliwia znalezienie ofert lotów, hoteli, wynajmu samochodów oraz wczasów. Strona internetowa i aplikacja mobilna firmy oferują również narzędzia do planowania i organizowania podróży – alerty cenowe, prognozy cen oraz darmową usługę planowania wyjazdu. KAYAK przetwarza rocznie półtora miliarda wyszukiwań związanych z podróżami i obsługuje ponad 40 międzynarodowych stron w 20 językach. KAYAK jest niezależnie zarządzaną jednostką, należącą do The Priceline Group.

 

Related Post