„Tischner. Biografia”. Pasjonujący reportaż biograficzny. Wydawnictwo ZNAK

Pierwsza pełna biografia księdza Józefa Tischnera. Jest to nie tylko oparta na faktach, rzetelna relacja o życiu i kształtowaniu się wybitnego filozofa, ale przede wszystkim pasjonujący reportaż biograficzny, którego autor dociera do najbardziej zaskakujących miejsc, do najmniej spodziewanych świadków, by dzięki nim pełniej zrozumieć swojego bohatera. Książka ta jest okazją do spotkania z człowiekiem, który przywraca ludziom nadzieję.

Tischner. Biografia to nowa książka. Choć można też powiedzieć – zmieniona i znacznie poszerzona wersja książki Tischner opubli­kowanej w 2001 roku. Dodałem wiele wątków, bo przez ostatnich dwadzieścia lat zebrałem mnóstwo nowych informacji, dotarłem do kolejnych dokumentów, wysłuchałem nowych opowieści.

Wojciech Bonowicz

W tym roku mija 20 lat od śmierci ks. Józefa Tischnera.

Prezentujemy Państwu wyjątkową książkę, autorstwa Wojciecha Bonowicza. To pasjonujący reportaż biograficzny i spotkanie z człowiekiem, który przywraca ludziom nadzieję.

„Tischner. Biografia”. Premiera: 17 czerwca 2020 r.

Ktoś mi kiedyś powiedział, że jak Tischner wchodził do pokoju, to jakby się drzwi otwierały w człowieku. Drzwi się otwierały – i żyć się chciało. Każdy z nas nosi w sobie pragnienie, że przyjdzie taki ktoś, kto mu powie: „Słuchaj, cała ta twoja szamotanina ma sens”. Każdy chce to usłyszeć – czy to będzie poeta, czy gość, który ma budę z warzywami, polityk, który już nie wie, za czym głosuje, czy zdesperowana matka niepełnosprawnego dziecka…

Wojciech Bonowicz


https://www.znak.com.pl/ksiazka/tischner-biografia-bonowicz-wojciech-171319
https://www.znak.com.pl/ksiazka/tischner-biografia-bonowicz-wojciech-171319

Related Post

There are 3 comments

  1. Pingback: baixar

  2. Pingback: visit this site right here

  3. Pingback: one up mushroom bar coupon code,

Comments are closed.