Targi Nowoczesnego Mężczyzny i Connect Business, 27.05.2017

TARGI NOWOCZESNEGO MĘŻCZYZNY odbędą się w dniu 27.05.2017 w Starym Maneżu w Gdańsku, Garnizon, ul. Słowackiego 23, od godziny 11.00 do godziny 16.00. Spotkanie poprowadzi Jarosław Waśkiewicz, Redaktor Naczelny serwisu Biznesnafali.pl oraz Prezes Klubu Marka jest Kobietą. Targi dedykowane są dla interesujących mężczyzn i ich partnerek. Zaprezentujemy wiele marek z zakresu Motoryzacji, Podróży, Mody, Nowinek technologicznych, Urody, Rozwiązań dla Biznesu oraz Sportu.

SPECJALNI GOŚCIE WYDARZENIA:

– Krzysztof Łoszewski – kostiumograf, dziennikarz i specjalista w zakresie dress code’, autor książek o modzie męskiej – „Dress Code. Tajemnice męskiej elegancji”, „Smart Casual. Męski Styl”, „Od spódnicy do spodni. Historia mody męskiej”
– Jacek Bonecki – artysta, fotograf i popularyzator fotografii, reprezentant nurtu hiperrealizmu, formalista a także operator filmowy, producent telewizyjny i dziennikarz. Jest artystą wciąż poszukującym, postacią wszechstronną i nieprzewidywalną zarazem.
– Piotr Bucki – coach, trener biznesu, dziennikarz, który od 16 lat pomaga ludziom szlifować komunikację w różnych obszarach. Zawsze bazuje na psychologii poznawczej, neuro-naukach i psycholingwistyce.
– Renata Majewska – ekspertka z zakresu psychologii koloru, trenerka, coach wizerunku, właścicielka firmy doradczo-szkoleniowej RM Image Consulting i Atelier Urody i Stylu Renaty Majewskiej.
– Karolina Sozańska – Dyrektor Zarządzający/ właściciel HOLISTIC CLINIC Gdynia. Od dwóch lat stara się zwiększyć zainteresowanie mężczyzn medycyną estetyczną poprzez spotkania edukacyjne, rozbudowując ofertę kliniki o dedykowane im usługi.
– Magdalena Koźmala – Redaktor Naczelna portalu Business &Prestige, Producent programu Inspired by…, Dyrektor Akademii Business & Prestige. Ekspert mowy ciała  i budowania relacji w biznesie, trener, coach.
– Jolanta Golianek – Prezes Fundacji Poparzeni, logopeda, pedagog, terapeuta społeczno-rodzinny. Prowadzi wykłady motywacyjne „Jak rozmawiać z pacjentami po oparzeniu ciała”, „Jak zaakceptować swoją niepełnosprawność”. Inicjatorka akcji społecznej na całą Polskę ” Kobieta z bliznami”
– Grażyna Paturalska – kreatorka wizerunku biznesowego i publicznego, stylistka i personal shopperka. Autorka wielu popularnych audycji radiowych oraz poradników o modzie i stylu dla kobiet i mężczyzn: „Ubierz duszę” oraz „Ubierz (J)Ego”.
– Aniceta Bosak – specjalizuje się w szkoleniach związanych z budowaniem relacji: sprzedaży, obsługi klienta, negocjacji i prezentacji biznesowych. Licencjonowany trener, coach.

Prestiżowe spotkanie CONNECT BUSINESS  odbędzie się w dniu 27.05.2017 w Starym Maneżu w Gdańsku, Garnizon, ul. Słowackiego 23, od godziny 20.00 do godziny 03.00, którego celem jest budowanie sieci kontaktów w biznesie. To biznesowy bankiet dla Przedsiębiorców i Wystawców Targów Nowoczesnego Mężczyzny. Spotkanie poprowadzi Jarosław Waśkiewicz, Redaktor Naczelny serwisu Biznesnafali.pl oraz Prezes Klubu Marka jest Kobietą

SCENARIUSZ CONNECT BUSINESS
20.00 oficjalne przywitanie Gości spotkania – Wystawców oraz Przedsiębiorców z Trójmiasta i Kaszub, a także przedstawicieli Mediów i Gości Specjalnych Wydarzenia.
20.15 uroczysta kolacja smakołyków Szefa Kuchni Stary Maneż
21.00 prelekcja o motywacji w biznesie, którą poprowadzi PIOTR BUCKI , a  temat brzmi:

„Narysuj kubek! Jak perspektywa wpływa na twoje funkcjonowanie, motywację i dobrostan”. „Z faktami się nie dyskutuje. Fakty się interpretuje. Od tego jak postrzegasz rzeczywistość i co z niej wybierasz zależy wiele: motywacja, dobrostan, poczucie szczęścia i sukces. O tym, jak lepiej funkcjonować opowiem podczas prelekcji bazującej na nauce, a nie pseudo-naukowych bredniach” Piotr Bucki
21.30 Prezentacja Przedsiębiorców, rozmowy biznesowe
22.00 Na scenę wkroczy energetyczny i nieziemski zespół  ELECTRIC GIRLS,  czyli KLUBOWA ENERGIA NA SZPILKACH…

Bilety można kupić:
https://nowoczesnym.evenea.pl/

Jesteśmy na:
www.nowoczesnymezczyzna.com.pl
https://www.facebook.com/events/405051833193315/

Related Post