Sopockie przedszkole Dreamlab z bezpłatnymi konsultacjami dla rodziców i opiekunów dzieci z różnymi potrzebami edukacyjnymi

Sopocki Dreamlab, punkt przedszkolny oraz poradnia terapeutyczna, organizuje bezpłatne konsultacje dla rodziców i opiekunów dzieci, które mogą wymagać specjalnych programów edukacyjnych, albo terapii.

Sopocki Dreamlab wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rodziców i opiekunów dzieci, którzy chcą zasięgnąć porady specjalisty i organizuje bezpłatne konsultacje. W ich ramach można sprawdzić, czy nasze dziecko wymaga specjalnego podejścia do edukacji i jak pomóc mu w prawidłowym rozwoju oraz kształceniu potrzebnych w przyszłości umiejętności. Konsultacje prowadzone są bez przerwy, a do udziału w nich wystarczy bezpośredni kontakt z placówką i umówienie się na wizytę.

W trakcie konsultacji specjaliści Dreamlab zbierają przeprowadzają wywiad z rodzicami dziecka i wspólnie z nimi obserwują dziecko podczas zabawy, czemu towarzyszy diagnosta rozwojowy. Konsultacje kończą się przekazaniem sugestii i wskazówek dotyczących dalszego postępowania diagnostycznego  lub terapeutycznego.

Dreamlab nie pobiera żadnych opłat z tytułu konsultacji. Potrwają one na pewno do końca tego roku. Jak przyznają organizatorzy, od wiosny tego roku udział w konsultacjach wzięło kilkadziesiąt dzieci wraz z rodzicami i opiekunami. Do wzięcia udziału Dreamlab zaprasza dzieci w wieku od dwóch do ośmiu lat. Kluczową kwestią jest obserwacja dziecka i jego zachowań. Cokolwiek, co niepokoi rodziców w naturalnym otoczeniu dziecka, powinno dawać do myślenia i stawiać pytanie o sprawdzenie czy dziecko nie potrzebuje profesjonalnej porady. Dreamlab swoje podwoje otworzył w styczniu 2018r.

 

Related Post

There are 4 comments

  1. Pingback: สล็อต ฝากถอน true wallet เว็บตรง 888pg

  2. Pingback: my sources

  3. Pingback: jarisakti

  4. Pingback: researchers

Comments are closed.