Rusza Bryza Cup 2017

Pod patronatem Biznesu na fali, Hotel Bryza Resort & Spa w Juracie ma przyjemność zaprosić na coroczny turniej Tenisowy Bryza Cup 2017. Konkurs o puchar Bryzy cieszy niezmienną popularnością już od dwudziestu czterech lat. Każdego roku uczestniczy w nim ok. 150 – 200 osób. Rozgrywki w ramach Bryza Cup 2017 odbywać się będą w dwóch terminach:  20 – 22.07.2017 oraz 3 – 5.08.2017.

Trzy dni sportowej rywalizacji to idealna okazja do sprawdzenia swoich umiejętności na pięknie położonych kortach blisko bałtyckiej plaży. Tenis w modnym kompleksie hotelowym w otoczeniu celebrytów i znanych osób ze świata kultury, biznesu i sportu to nie lada atrakcja nie tylko dla gości hotelu, ale także turystów wypoczywających w prestiżowym kurorcie, jakim jest Jurata.

Tegoroczne turnieje rozgrywane będą w następujących kategoriach:

Dzieci do lat 12
Młodzież  13-18 lat
Kategoria kobiet open
Kategoria męska open
Panowie 50 +
Debel damski
Debel męski
Grupa profesjonalna Pro Open

Zakończenie turnieju uwieńczone zostanie rozdaniem nagród i pucharów podczas uroczystego bankietu (22.07 oraz 05.08) w Restauracji „Markiza” z widokiem na morze.  Wieczór uświetni wyśmienity poczęstunek przygotowany przez Szefa Kuchni.

Zapisy oraz wszelkie dodatkowe informacje prowadzone są biurze Marketingu Hotelu Bryza w Juracie (i.lewandowska@bryza.pl). Ilość miejsc w poszczególnych kategoriach jest ograniczona. Gwarancją zgłoszenia jest dokonanie opłaty wpisowej gotówką, przelewem lub kartą kredytową. Zawodnicy będący gośćmi hotelu otrzymują gratisowe zaproszenia dla siebie i osób zameldowanych w tym samym pokoju.

PR

Related Post