realme oficjalnie zaprezentowało w Polsce flagowca X50 Pro, realme 6 Pro oraz słuchawki Buds Air

  • 12 maja podczas wideokonferencji realme oficjalnie zaprezentowało trzy nowe na polskim rynku produkty: smartfony realme X50 Pro oraz 6 Pro oraz słuchawki Buds Air
  • realme X50 Pro to pierwszy flagowy smartfon realme działający w technologii 5G, wyposażony w  procesor Qualcomm® Snapdragon ™ 865, oraz umożliwiający superszybkie ładowanie o mocy 65W SuperDart
  • realme 6 Pro łączy ekran 90 Hz, wyposażenie w sześć aparatów i szybkie ładowanie  30 W
  • realme Buds Air wyposażono w niestandardowy układ R1 z łącznością Bluetooth 5.0 o bardzo niskim opóźnieniu, który umożliwia natychmiastowe i stabilne połączenie między słuchawkami a smartfonem

Wrealme, najszybciej rozwijająca się marka smartfonów na świecie, oficjalnie zaprezentowało trzy nowe na polskim rynku produkty: smartfony realme X50 Pro i 6 Pro oraz słuchawki Buds Air.

realme X50 Pro: prędkość przyszłości

realme X50 Pro to pierwszy flagowy smartfon realme 5G z procesorem Qualcomm® Snapdragon™ 865, wyposażonym w rozwiązania umożliwiające superszybkie ładowanie o mocy 65W SuperDart, 64-megapikselowy aparat Hawk Eye AI, 32-megapikselowy ultraszerokokątny aparat selfie In-Display i wyświetlacz Super AMOLED o częstotliwości odświeżania 90Hz.

X50 Pro jest też wyposażony w antenę surround 360 °, co stanowi 200% więcej niż standardowe telefony 4G. X50 Pro 5G potrafi także inteligentnie przełączać się między trybami 4G, a 5G, zmniejszając w ten sposób zużycie energii o 30%.

Z kolei zastosowany ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 865 w technologii 7 nm z wydajnymi rdzeniami A77 może osiągnąć prędkość zegara do 2,84 GHz. Obsługuje technologię Desktop Forward Rendering zapewniającą niesamowity realizm oraz pierwszy w historii sterownik GPU w urządzeniach mobilnych z możliwością aktualizacji.

realme X50 Pro dostępny będzie w dwóch kolorach: Moss Green i Rust Red i w dwóch wariantach cenowych:

  • 8GB + 128GB – 2999 zł
  • 12GB + 256GB – 3499 zł

Przedsprzedaż realme X50 Pro rozpocznie się 12 maja o godz. 11:00 i potrwa do 18 maja. W przedsprzedaży smartfon 8GB+128GB będzie można kupić 200 zł taniej (2799zł) na sklep-realme.pl, natomiast do każdego zakupu wersji 12GB+256GB dołączone zostaną słuchawki Buds Air. realme X50 Pro będzie dostępny w sklepach partnerów: Media Expert, RTV EURO AGD, x-kom.pl oraz na sklep-realme.pl. Regularna sprzedaż ruszy 19 maja.

realme 6 Pro: 6 aparatów, błyskawiczne ładowanie

realme 6 Pro łączy ekran z odświeżaniem 90 Hz, przedni aparat złożony z dwóch obiektywów i cztery obiektywy z tyłu. W aparacie głównym, najważniejszy sensor ma 64 Mpix, kolejne to: 12 Mpix, 8 Mpix (szerokokątny) i 2 Mpix (makro). Oprogramowanie  oferuje również tryb Super Nightscape 3.0 z trybem statywów i Ultra Nightscape. Zasięg fotografowania jest 2,5 razy większy niż przedtem i z funkcją korekcji deformacji krawędzi. Może on rozpoznawać twarze i automatycznie optymalizować kontury twarzy podczas robienia zdjęć.

Ulepszone ładowanie błyskawiczne o mocy 30 W umożliwi pełne naładowanie akumulatora realme 4300 mAh w ciągu 60 minut. Z kolei podczas intensywnego użytkowania, np. grania, telefon naładuje się w 60 min do 62%. realme 6 Pro jest również zasilany przez wydajny procesor Qualcomm Snapdragon 720G. Specyfikacja plasuje go wśród liderów w swoim segmencie cenowym.

realme 6 Pro będzie można kupić w dwóch wersjach kolorystycznych: Lighting Blue oraz Lighting Orange w wariancie 8 GB + 128 GB w cenie 1599 zł. Smartfon będzie dostępny od 12 maja w sklepach Media Expert, RTV EURO AGD, x-kom.pl oraz na sklep-realme.pl,.

realme Buds Air: całkowicie bezprzewodowe, absolutnie bezproblemowe

realme Buds Airto pierwsze całkowicie bezprzewodowe słuchawki marki. Wyposażono je w niestandardowy układ R1 z łącznością Bluetooth 5.0 o bardzo niskim opóźnieniu, który umożliwia natychmiastowe i stabilne połączenie między słuchawkami dousznymi a smartfonem.

Słuchawki realme zostały wyposażone w 12-milimetrowy dynamiczny wzmacniacz basów DBB (Dynamic Bass Boost), zoptymalizowany przez zespół ekspertów ds. akustyki po tysiącach rund testów. W rezultacie do basu dodano dynamikę i wymiar, dzięki czemu słuchanie muzyki i oglądanie filmów jest bardziej wciągające. realme Buds Air posiadają również w elementy sterujące i eliminujące szumy z otoczenia.

Bezprzewodowe słuchawki umożliwiają w sumie aż 17 godzin odtwarzania muzyki i zapewniają intuicyjne informacje o baterii w telefonie. Produkt wyjdzie na rynek ze standardowym bezprzewodowym ładowaniem Qi 10 W, które jest nowością w tym segmencie cenowym.

Buds Air wyposażone są również w czujniki wykrywające zakładanie i zdejmowanie ich: słuchawki automatycznie łączą się zaraz po wyjęciu z etui. Dodatkowo, kiedy podczas słuchania zdejmiemy jedną z nich, muzyka automatycznie się zatrzyma i włączy się po włożeniu jej z powrotem.

Regularna cena realme Buds Air to 299 zł. Będą dostępne w Media Expert, RTV EURO AGD x-kom.pl oraz na sklep-realme.pl

realme w TOP7 najlepiej sprzedających się marek na świecie

Wg danych Counterpoint Research on Smartphone Shipment Market Share Q1 2020 realme zajęło 7. miejsce w globalnym rankingu wysyłek smartfonów w pierwszym kwartale 2020 roku, osiągając wzrost 157% rok do roku i utrzymując pozycję najszybciej rozwijającej się marki smartfonów na świecie. Jako jedna z 2 marek wciąż notuje wzrost sprzedaży, pomimo kilkunastoprocentowych globalnych spadków sprzedaży całego sektora.

O realme

realme to marka technologiczna specjalizująca się w dostarczaniu smartfonów i produktów IoT o najwyższej jakości, atrakcyjnym designie oraz wysokiej wydajności. realme jest siódmą najpopularniejszą marką smartfonów na świecie. Oficjalnie realme jest jednym z wiodących producentów według globalnych statystyk wysyłek smartfonów w III kwartale 2019 r., osiągając 25 milionów sztuk w 2019 r., przy rocznym tempie wzrostu 808%. To daje realme pierwsze miejsce i tytuł najszybciej rozwijającej się marki smartfonów na świecie. Produkty realme zostały bardzo dobrze przyjęte na rynku azjatyckim ze względu na ich wydajność i styl, a wynik 1 miliona sprzedanych telefonów został osiągnięty w ciągu zaledwie 3 dni w samych Indiach. realme jest obecnie jedną z 4 najlepiej sprzedających się marek w Indiach i 5. w Indonezji. Na podstawie statystyk z listopada 2019 r. realme stało się 5. najpopularniejszą marką smartfonów także w Hiszpanii. Obecnie firma działa w 27 krajach na całym świecie.

www.realme.com 

Related Post

There are 4 comments

  1. Pingback: ufabtb

  2. Pingback: Dan Helmer

  3. Pingback: คลินิกปลูกผม

  4. Pingback: Pichler Tischdecken reduziert

Comments are closed.