Premiera: Przywództwo wyższego stopnia. Blanchard o przywództwie i tworzeniu efektywnych organizacji. Wyd. PWN

Opanuj przywództwo wyższego stopnia. Poprowadź swoich ludzi do wielkości, budując efektywne organizacje zmieniające życie wszystkich ludzi na lepsze. Ta książka cię poprowadzi, zainspiruje, skłoni do myślenia i będzie dla ciebie punktem odniesienia. Z ogromną przyjemnością informujemy o ukazaniu się nowego, trzeciego już wydania światowego bestsellera „Przywództwo wyższego stopnia. Blanchard o przywództwie i tworzeniu efektywnych organizacji”. Książka ta jest niezbędną lekturą dla każdego, kto chce się stać lepszym liderem w firmie, organizacji i na każdej płaszczyźnie życia. Polecamy ją Państwa uwadze i zachęcamy do lektury.

Ken Blanchard wywarł ogromny wpływ na zarządzanie milionami ludzi i firm. Liderzy od wielu lat korzystają z wnikliwości, mądrości i praktycznych technik Blancharda. Teraz Blanchard i współpracownicy oferują nowej generacji przywódców nowe wydanie przełomowego dzieła „Przywództwo wyższego stopnia”, w którym zgromadzono wiedzę na temat światowej klasy przywódców.

W nowym wydaniu znalazły się porady dotyczące wzmacniania wyników indywidualnych i wyników całej organizacji z wykorzystaniem coachingu, a także wskazówki z zakresu budowania kultury organizacji, która sprzyja wydobywaniu z ludzi tego, co w nich najlepsze.

Przeczytaj, jak:
  • przestać myśleć krótkoterminowo i skupić się na właściwych celach i stworzyć fascynującą wizję,
  • dbać o klientów, zapewniać im doskonałą obsługę i zdobyć wiernych fanów,
  • stworzyć efektywne zespoły i wydobywać ich niewiarygodny potencjał,
  • oprzeć swoje przywództwo na pokorze i skoncentrować się na wyższym dobru.

O Autorze

Ken Blanchard jest jednym z najbardziej wnikliwych i wpływowych autorów w dzisiejszym świecie biznesu. Według „New York Timesa” to autor, którego książki sprzedają się najlepiej. Prowadzi znaną firmę szkoleniową i konsultingową Ken Blanchard Companies. Z jego usług korzystają największe światowe koncerny m.in.: Procter & Gamble, BMW, American Express, Johnson & Johnson, Toyota.

Przywództwo wyższego stopnia

Blanchard o przywództwie i tworzeniu efektywnych organizacji

Autor: Ken Blanchard

Premiera: 2021-11-09

https://ksiegarnia.pwn.pl/Przywodztwo-wyzszego-stopnia,908633177,p.html

Related Post