Pomorskie kołem się kręci – zapraszamy do współpracy i budowy pozytywnej atmosfery wypoczynku turystyki rowerowej województwa pomorskiego

Szanowni Państwo, Miłośnicy turystyki!

Region pomorski jest rozpoznawalny przez turystów krajowych i coraz częściej zagranicznych, o regionie mówi się dobrze i jest pozytywnie postrzegany przez turystów. To właśnie Państwo, jesteście najlepszymi ambasadorami turystyki i razem z Wami nasze działania mają sens.

Turystyka rowerowa to aktywność, która łączy mieszkańców i gości, udostępniając wszystkim najciekawsze zakątki. Jednak Państwa – branży, inicjatywy cenimy najbardziej, gdyż oddają one potrzeby i preferencje środowiska turystycznego.

Tym Zaproszeniem pragniemy zachęcić Państwa do aktywnej promocji pomorskiej oferty turystycznej. Portal pomorskie.travel jako oficjalny portal turystyczny województwa pomorskiego to dedykowane miejsce do czerpania inspiracji i pomysłów  spędzenia czasu wolnego.

Zachęcamy również do informowania nas oraz Państwa gości o działaniach związanych z turystyką rowerową. Oficjalną nazwą, łączącą działania promocyjne turystyki rowerowej w naszym regionie  jest Pomorskie kołem się kręcioraz „#pomorskiekołemsiękręci”,  które możecie Państwo używać w wszelkich  działaniach informacyjnych  czy też marketingowych.

Wspierać nas i Państwa będą, w komunikacji turystyki aktywnej – rowerowej, partnerskie media:
pomorskie.travel, Biznesnafali.pl, Markajestkobieta.pl, prot.gda.pl, Sralpe.pl, pomorskie.eu

Zachęcamy do kontaktu w celu wspólnej budowy pozytywnej atmosfery wypoczynku. W celu zapewnienia jak najlepszej komunikacji, po naszej stronie do Państwa dyspozycji pozostają:

Piotr Książek p.ksiazek@pomorskie.eu  tel.(58) 326 83 27, Departament Turystyki Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, pomorskie.travel, pomorskie.eu

Paweł Małecki p.malecki@prot.gda.pl tel. (58) 732 70 43, Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna, facebook, instagram pomorskie.travel

Jarosław Waśkiewicz redakcja@biznesnafali.pl tel.730-822-900, redaktor naczelny Biznesnafali.pl, Markajestkobieta.pl, Sralpe.pl.

Współpraca do której zachęcam, pozwoli na budowanie pozytywnego wizerunku województwa pomorskiego jako atrakcyjnego miejsca do uprawnia turystyki rowerowej, dlatego „!pomorskie kołem się kręci”.

Z wyrazami szacunku,

Marta Chełkowska
Dyrektor Departamentu Turystyki
Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego

 

FOTO: Gordon Blackler Photography

Related Post