Pomorskie Firmy na Targach Hannover Messe 2017

24 kwietnia rozpoczynają się największe na świecie Międzynarodowe Targi Technologii, Innowacji  i Automatyki w  Przemyśle – Hannover Messe  2017. Jedenaście pomorskich firm zaprezentuje swoją ofertę na stoisku województwa pomorskiego zorganizowanego w ramach Stoiska  Narodowego Polski.

Targi Hannover Messe 2017

Hannover Messe 2017 to największa wystawa przemysłowa na świecie, która w tym roku ma wymiar szczególny ze względu na uczestnictwo Polski jako kraju partnerskiego. Targi odbywają się w dniach 24-28 kwietnia. To nie tylko miejsce nawiązywania kontaktów biznesowych i wymiany doświadczeń ale przede wszystkim miejsce prezentacji najnowszych technologii przemysłowych w wielu kluczowych branżach takich jak robotyka, elektronika, inteligentne materiały, wykorzystanie energii i wiele innych. W tym roku swoją ofertę przedstawi około 6,5 tys. wystawców z 70 krajów. Organizatorzy spodziewają się odwiedzin ok. 200 tys. gości, z czego co trzeci odwiedzający przybywa do Hanoweru z zagranicy. Ponad połowa firm  poszukuje na targach kontaktów do nowych dostawców.

Polska na Hannover Messe

W tym roku Polska jest krajem partnerskim tego wydarzenia co oznacza  szczególne miejsce wśród państw, które będą w Hanowerze – mówi  prezes Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu, odpowiedzialnej  za organizację ceremonii otwarcia Targów. Polskie firmy w ramach Stoiska Narodowego  mają możliwość zaprezentowania swoich ofert oraz skorzystania z następujących form  promocji m.in. udziału w międzynarodowych giełdach kooperacyjnych (spotkaniach b2b) dla branży przemysłowej, giełdzie kooperacyjnej EEN oraz „Technology Cooperation Days”. Dodatkowo mogą zaprezentować materiały informacyjno-promocyjne  (ulotki, foldery, itp.) i audiowizualne na umieszczonych na stoisku ekranach (filmy promocyjne, prezentacje, itp.) oraz skorzystać z  bezpłatnego wpisu do katalogu targowego.

Pomorze na Hannover Messe

Jedenaście pomorskich firm z różnych branż począwszy od elektromaszynowej, logistycznej, transportowej po  informatyczną czy świadczącą usługi przemysłowe zaprezentuje swoje oferty na stoisku województwa pomorskiego zorganizowanego w ramach Narodowego Stoiska Polski. Wśród wystawców są m.in. firma TERMA, która zaprezentuje maszyny TERMA MAX służące do bezwykopowego układania rur wodno-kanalizacyjnych, energetycznych, gazowych, teleinformatycznych pod chodnikami, ulicami, podjazdami, ogródkami;  SECESPOL – producent wymienników ciepła; ASSEL – zapewnia niezawodne i kompletne rozwiązania z zakresu produkcji kontraktowej w dziedzinie integracji elektromechanicznej i elektronicznej; Lotos Kolej– kompleksowo obsługuje największe zakłady przemysłowe;  SSIL – świadczy usługi o wartości dodanej dla produktów na trasach między Afryką, Europą i Bliskim Wschodem;  Lenmar – oferuje kompletne usługi logistyczne w Europie, Afryce, na Środkowym i Dalekim Wschodzie; Logistics Żuralski –  producent palet oraz Narzędzia HEXO Pneumatic producent maszyn dedykowanych do pracy w przemyśle,  Effictory – dostarcza unikalny system IT który automatyzuje proces planowania produkcji oraz mierzy jej wykonanie w czasie rzeczywistym, Szkoła Morska w Gdyni – będzie prezentować  Symulator Ratunkowej Łodzi Zrzutowej oraz Agencja Celna Complex Sad Małgorzata Sochaj.

Każdego roku około 2500 przedstawicieli mediów z całego świata relacjonuje to wyjątkowe wydarzenie. To miejsce wymiany doświadczeń i wyznaczania trendów rozwoju biznesu na świecie. Zaprezentowanie się na takich targach pomorskich przedsiębiorców z atrakcyjna  ofertą to ważne wydarzenie budujące markę Pomorza i kraju – mówi Marek Choromański, zastępca Dyrektora Działu Rozwoju Przedsiębiorczości w Agencji Rozwoju Pomorza, organizatora stoiska regionalnego.

UMWP

Related Post

There are 2 comments

  1. Pingback: จำนำกระเป๋าแบรนด์เนม

  2. Pingback: Water Heater Plumbers Near Me

Comments are closed.