Polska i biznes jakich wartości? Debata w stolicy, 22.01.2018

Silny biznes i Polska, budowana, tworzona na wartościach – czyli jak, jakich? To sformułowanie, które razem chcemy wypełniać, zdefiniować, na przykładzie naszych najlepszych doświadczeń biznesowych, a jeszcze bardziej – potwierdzających się spostrzeżeń życia. Być może to ten głęboki, prawdziwy głos serca, wypływający z dojrzałości i mądrości życiowej, połączony z „nosem”, intuicją, która nie raz okazała się najtrafniejsza, przynosiła najlepsze odpowiedzi i decyzje – w relacjach biznesowych, budowaniu partnerstwa, zespołów, strategii, wizerunku i tak dalej. Nie tylko na dziś, na chwilę, a właśnie długofalowo – lokalnie, ogólnopolsko, międzynarodowo.

Wymowniej tym bardziej, bo właśnie rok 2018 w naszym kraju jest setną rocznicą odzyskania niepodległości, a także Rokiem Praw Kobiet. Mamy więc wyjątkową okazję do głębokiej refleksji, do szerokiego spojrzenia na nas samych i odpowiedzi, na czym budować nasze działania, w tym symbolicznym momencie… Spotkania „Biznes oparty na wartościach” odbywają się w Trójmieście, Poznaniu, Warszawie Krakowie i największych miastach w Polsce….

Przeczytaj także: List otwarty – zaproszenie: „Rok kobiet i niezwykłości na 100-lecie niepodległości Polski. Zapraszamy do inspirujących rozmów i spotkań Biznesu na fali i Klubu Marka jest kobietą

 

 

Foto: Piotr Wieliczko ELITE PHOTO & FILM // Facebook

 

 

Related Post