Nowy wymiar twojego sukcesu – zapraszam do spotkań z Radą Ekspertów, o sztuce dobrego życia, spełnieniu i przebudzeniu z Prezesem Klubu Marka jest kobietą, redaktorem naczelnym Biznesu na fali

O sztuce dobrego życia, wartościach, mądrości, spełnieniu i przebudzeniu, nowej definicji sukcesu – zapraszam do dyskusji i osobistych, inspirujących rozmów z Prezesem Klubu Marka jest kobietą, redaktorem naczelnym Biznesu na fali

 

SUKCES A DEFINICJA ‘DOBREGO ŻYCIA’?

Coraz więcej osób, które odniosły ogromny sukces, traci równowagę w życiu. Arianna Huffington – uznawana za jedną z najbardziej wpływowych kobiet na naszym globie, była, według wszelkich tradycyjnych miar, prawdziwą kobietą sukcesu (współzałożycielka i redaktorka naczelna Huffington Post Media Group – jednej z najszybciej rozwijających się firm medialnych na świecie). Jednak gdzieś między kolejnymi badaniami, które miały wskazać medyczne podłoże wyczerpania, zaczęła się zastanawiać, czy to aby na pewno taka właśnie ma być cena sukcesu? Czy to było życie jakiego pragnęła?

W tradycyjnym rozumieniu sukcesu, którego wyznacznikiem są pieniądze i władza, odniosła ogromny sukces. Jednak według jakiejkolwiek innej, rozsądnej definicji, boleśnie się o tym przekonała, że było inaczej. Aby prowadzić życie, które da mi więcej satysfakcji – czas – na złapanie oddechu i szerszą perspektywę, obrała zupełnie odmienną, nową drogę…

Proces PRZEBUDZENIA aktualnie odbywa się na całym świecie. Zmienia się sposób postrzegania sukcesu. Zwłaszcza dla kobiet, jako że coraz więcej danych pokazuje, iż cena fałszywej obietnicy sukcesu już jest dla nich wyższa, niż dla mężczyzn.

Każda przeprowadzona przeze mnie rozmowa w końcu dochodziła do problemów/wyzwań wspólnych dla nas wszystkich:

– do stresu, związanego z brakiem czasu,

– przepracowania,

– przesytu mediami społecznościowymi

– braku motywacji, sprawczości, poczucia sensu

– niedosytu kontaktów bezpośrednich z innymi i z samym sobą.

Potrzebna jest trzecia noga / droga – miara sukcesu, która wyjdzie poza dotychczasowe dwie (pieniądze i władzę). Miara ta opiera się na 4 filarach:

– dobrostanie

– mądrości

– zadziwieniu

– dawaniu siebie innym

Arianna Huffington „SPEŁNIENIE. Nowy wymiar twojego sukcesu’. Nr 1 na liście bestsellerów „New York Timesa” wydawnictwo Laurum www.laurum.pl/b1636-spelnienie.htm

W swojej bardzo osobistej książce Arianna szczerze mówi o swoich własnych problemach z właściwym zarządzaniem czasem i znalezieniem odpowiednich priorytetów w prowadzeniu kariery i wychowywaniu dwóch córek. Opowiada o ciągłym żonglowaniu terminami w pracy, kryzysie rodzinnym i całym tym pośpiechu, który  w końcu doprowadził do jej (dosłownego) upadku i momentu przebudzenia. Opierając się na wynikach najnowszych badań z zakresu psychologii, sportu, snu i fizjologii, które dowodzą ogromnego znaczenia medytacji, zastanowienia się, chwilowego wyłączenia się i postaw altruistycznych, Arianna pokazuje nam drogę ku rewolucji, jakiej musimy dokonać w naszej kulturze, sposobie myślenia, naszej pracy i w naszym życiu.

Zainspiruj się:

www.jaroslawwaskiewicz.pl/category/pochwala-wartosci/
z kim rozmawiałem, z kim znajduję odpowiedzi – znani, lubiani, szanowani – o życiu, szczęściu i relacjach, sztuce dobrego życia, wartościach, mądrości, spełnieniu i przebudzeniu, nowej definicji sukcesu, nas samych, Polsce, Polakach.

O sztuce dobrego życia, wartościach, mądrości, spełnieniu i przebudzeniu, nowej definicji sukcesu – zapraszam cię do dyskusji i osobistych, inspirujących rozmów ze mną, Prezesem Klubu Marka jest kobietą, redaktorem naczelnym Biznesu na fali. Napisz do mnie (redakcja@biznesnafali.pl) spotkajmy się, znajdźmy razem odpowiedzi i nowy wymiar twojego sukcesu!

Spotkajmy się, napisz do mnie, znajdźmy razem odpowiedzi, nowy wymiar twojego sukcesu:

redakcja@biznesnafali.pl
www.jaroslawwaskiewicz.pl/inspiruje-i-motywuje/
www.jaroslawwaskiewicz.pl/ludzie-o-mnie/
www.jaroslawwaskiewicz.pl
www.facebook.com/PochwalaWartosci/


Zapraszam cię do naszej ogólnopolskiej, międzynarodowej społeczności Klubu Marka jest kobietą – Twoja silna strona kobiecości. Wspieramy siebie nawzajem i to przynosi owoce. Jeśli jesteś przedsiębiorczą, świadomą kobietą, prowadzisz własny biznes i/lub ciekawe projekty, serdecznie zapraszam do Klubu Marka jest kobietą, to miejsce jest właśnie dla Ciebie:

redakcja@biznesnafali.pl
www.facebook.com/markajestkobieta
www.markajestkobieta.pl

Jarosław Waśkiewicz
Prezes Klubu Marka jest kobietą
redaktor naczelny Biznesu na fali

 

 

 

 

 

 

 

Related Post