Największy Kongres Alergologii i Immunologii Klinicznej już w lipcu w Krakowie!

Ponad 8000 ekspertów w dziedzinie alergologii i immunologii klinicznej spotka się na Kongresie Hybrydowym EAACI 2021, który odbędzie się w dniach 10-12 lipca 2021 roku w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Nowy, dynamiczny format umożliwi uczestnikom fizyczny udział w Krakowie lub online poprzez innowacyjną i interaktywną Platformę Cyfrową EAACI Congress & Events.

Kongres EAACI 2021 będzie koncentrował się na temacie „Harmonizacja badań i opieka nad pacjentami w zakresie alergii, astmy i immunologii klinicznej”. Jest to jeden z nadrzędnych priorytetów dla specjalistów w tej dziedzinie, ponieważ tylko poprzez zapewnienie standaryzacji i ułatwienie mobilności wiedzy można zapewnić pacjentom na całym świecie najlepszy stopień opieki.

Tegoroczny program został opracowany przez komitet naukowy EAACI, przy współpracy  hiszpańskich i polskich ekspertów. Aby zainspirować delegatów i zachęcić ich do  rozmów z wyjątkowymi prelegentami, przygotowano  ponad 40 sesji w różnych formatach oraz dodatkowo 6 sympozjów plenarnych.

Biorąc pod uwagę sytuację epidemiologiczną, która dotknęła ludzi na całym świecie i uniemożliwiła swobodne podróże, hybrydowy format wydarzenia pozwoli delegatom na udział, niezależnie od miejsca, w którym aktualnie będą się znajdować. Interaktywna platforma cyfrowa umożliwi uczestnikom bogate i pouczające doświadczenie, podobnie jak miałoby to miejsce podczas wydarzenia na żywo. Jednocześnie, fizyczna obecność w Krakowie zapewni delegatom cenne rozmowy face to face w gronie ekspertów najwyższego szczebla, które czynią kongresy EAACI tak wyjątkowymi.

***

O EAACI:

The European Academy of Allergy and Clinical Immunology (EAACI)  jest stowarzyszeniem specjalistów, naukowców i pracowników służby zdrowia założonym w 1956 roku. EAACI angażuje się w działania na rzecz poprawy zdrowia ludzi dotkniętych chorobami alergicznymi. Z ponad 12000 członków ze 124 krajów i ponad 75. Krajowymi Stowarzyszeniami Alergologicznymi, EAACI jest podstawowym źródłem wiedzy specjalistycznej w Europie w zakresie wszystkich aspektów związanych z alergią.

Related Post