Loty z Polski zimą 2017/2018. Raport z 15 lotnisk

15 lotnisk, 460 regularnych połączeń i 54 nowości, w tym Palermo, Agadir, Castellon i Marrakesz. Przedstawiamy raport specjalny na temat zimowej siatki lotów z polskich lotnisk. Dane przygotował serwis Tanie-Loty.pl. Nowy rozkład lotów wchodzi w życie w nocy z soboty 28 października na niedzielę 29 października.

Przewoźnicy wprowadzili kilka ciekawych nowości. Ryanair poleci z Krakowa do Marrakeszu i Lizbony a z Poznania do Castellon i Madrytu. Wizz Air zainauguruje loty do Agadiru z Wrocławia, a z Gdańska do Lizbony, Tromso i Wilna.  W sezonie zimowym na lotnisku w Lublinie pojawi się easyJet z nowym połączeniem do Mediolanu Malpensa.

Podróżujący z Wrocławia i okolic jako jedyni w Polsce będą mogli polecieć bezpośrednio do Palermo na Sycylii. Dużym zainteresowaniem cieszą się też nowe połączenia do Maroko i Izraela. Wśród nowości są także długo oczekiwane loty dla pasażerów biznesowych z Wrocławia do Zurychu – komentuje Anna Pustizzi, redaktor prowadząca Tanie-Loty.pl.

Warto przypomnieć, że na zimę wracają też typowo zimowe połączenia sezonowe do Grenoble, Turynu i Werony.

54 nowości z polskich lotnisk na sezon zimowy 2017/2018

  • Kraków – 16 nowości (Ateny, Barcelona, Berlin, Frankfurt Glasgow, Goteborg, Lizbona, Malmo, Marrakesz, Marsylia, Neapol, Norymberga, Praga, Sewilla, Tel Aviv., Birmingham)
  • Wrocław – 10 nowości (Agadir, Palermo, Bruksela Charleroi, Edynburg, Leeds Bradford, Oslo Torp, Tel Awiw, Gdańsk, Zurych)
  • Gdańsk – 7 nowości (Aarhus, Wrocław, Tel Awiw, Ejlat, Tromso, Lizbona, Wilno)
  • Poznań – 7 nowości (Ateny, Billund, Castellon, Madryt, Ejlat, Tel Awiw, Oslo Torp)
  • Katowice – 5 nowości (Ateny, Edynburg, Mediolan – Malpensa, Ejlat, Agadir)
  • Warszawa Modlin – 5 nowości (Baden-Baden, Menningen, Sewilla, Wenecja oraz Ejlat)
  • Lublin – 2 nowości (Mediolan, Werona)
  • Warszawa Lotnisko Chopina – 1 nowość (Berlin)
  • Rzeszów – 1 nowość (Glasgow)

15 polskich lotnisk oferuje w sezonie 2017/18 łącznie 460 połączeń. Zimowa siatka będzie obowiązywać do 24 marca 2017 roku. Raport przygotował serwis Tanie-loty.pl na podstawie danych z 15 polskich lotnisk.

Raport przygotował serwis Tanie-loty.pl na podstawie danych z 15 polskich lotnisk. Pełna wersja raportu z komentarzami przedstawicieli lotnisk dostępna pod adresem: http://bit.ly/2xvC5yc

 

ornament-1

Partnerem cyklu o turystyce jest wyszukiwarka wycieczek Qtravel.pl

Related Post