Kontynuuj swoją karierę w chmurach – LOT Cabin Crew Open Day w Gdańsku już 28 maja

Zespół LOT Cabin Crew, spółki należącej do grupy kapitałowej PLL LOT przeprowadzi dzień otwarty w Gdańsku 28 maja. Spotkanie dedykowane jest wszystkim zainteresowanym rozpoczęciem pracy w charakterze  stewardesy na pokładach Polskich Linii Lotniczych LOT.

Spotkanie odbędzie się w Sztuce Wyboru, ul.Słowackiego 19  i rozpocznie o godzinie 9:00 rano. Uczestnicy spotkania będą mieli okazję zapoznać się z ofertą współpracy z narodowym przewoźniekiem i wziąć udział w rekrutacji na stanowisko członka personelu pokładowego.

Wymagana jest rejestracja obecności, której można dokonać na stronie:

https://calendly.com/lotcabincrew/openday-lot-cabin-crew-gdn

Praca w charakterze cabin crew nie tylko umożliwia spełnienie marzeń o dalekich i regularnych podróżach, ale również wyposaża w wachlarz unikalnych kompetencji, które są inwestycją w siebie i swoją karierę.

Więcej informacji na temat wymagań na stanowisko cabin crew można znaleźć na lot.com lub https://www.facebook.com/LOTCabinCrew

LOT Cabin Crew poszukuje również osoby posługujące się językiem hindi, chińskim, japońskim lub koreańskim na poziomie min B2 do pełnienia roli cabin crew w Elite Fleet.

Related Post