Kinga Bogdańska wyróżniona Bestsellerem Roku 2018

28 lutego w klubie Loft 44 odbyło się wręczenie nagród Bestsellery Roku 2018 agencji I.D. Media. Jedną ze statuetek wręczono naszej mentorce Kobiet Sukcesu – Kindze Bogdańskiej. Kinga od lat zajmuje się wydobywaniem z kobiet ich potencjałów, wdrażaniem w życie technik życia zgodnego z własną osobowością w drodze do ich własnego mistrzostwa oraz szkoleniem liderek biznesu.

Akademia Mistrzyni Swojego Życia została uznana za najlepszy program mentoringowy dla kobiet w roku 2018.
„28 lutego tego roku był dla mnie bardzo ważnym dniem. To dzień w którym otrzymałam potwierdzenie, że mój sposób wspierania zapracowanych kobiet ma sens i jest doceniany przez szersze grono osób. To było też dla mnie zaskoczenie, gdyż Akademia Mistrzyni Swojego Życia jest produktem bardzo luksusowym. Nie jest ogólnie i dla wszystkich dostępna. Pracuje tylko z wybranymi i gotowymi na zmiany kobietami, które maja świadomość, że lepsza jakość życia, osiągane efekty i  wewnętrzne spełnienie nie przyjdą same.

Kiedy stałam na scenie i trzymałam w rękach statuetkę poczułam, że kolejny mój mały cel został osiągnięty. Pomimo mojej determinacji nie sądziłam, ze tak szybko się zrealizuje. To dało mi ogromną siłę i zdeterminowało do wyznaczenia kolejnych celów. Akademia Mistrzyni Swojego Życia wchodzi na wyższe poziomy. Powstała jej siostra – Akademia Liderek dla kobiet pełniących średnie i wyższe stanowiska liderskie. Ta nagroda to kolejne potwierdzenie, że warto być sobą i robić dokładnie to, o czym się marzy” – komentuje Kinga Bogdańska.

Programy Kingi są dobierane indywidualnie. To mentorka wyjątkowa. Mówi o sobie, że bywa terrorystką z uśmiechem na ustach, kiedy próbuje sterroryzować niewłaściwe przekonania kobiet. Wszystkiego czego uczy również doświadczyła. Nie czyta formułek z książek. Jej system jest unikalnym programem mentoringowym dla kobiet, które chcą zidentyfikować swoje talenty, mocne i słabe strony, nauczyć się asertywności, nabrać pewności siebie, i na końcowym etapie zadecydować, czego chcą od życia i wdrożyć zmiany.

 

Praca z nią nie należy do najłatwiejszych. To nie coach, który w jeden dzień da zastrzyk energii, powie jak żyć i zniknie, kasując kolejne tysiące. Decydując się na jej program mentoringowy, trzeba być przygotowanym na łzy, śmiech, na całe stadium emocji, które w końcu doprowadzą do oczyszczenia i rozpoczęcia procesu zmian w życiu. Kinga doskonale radzi sobie w sytuacjach kryzysowych.

Mając za sobą nieudane związki, porwanie dziecka, problemy z niską samooceną doskonale rozumie kobiety w podobnej sytuacji. Kinga w swoim procesie stosuje różne narzędzia: w tym – autorskie narzędzia pomagające zbudować prawdziwą i trwałą pewność siebie, kwestionariusze diagnozy wrodzonych talentów oraz mocnych stron: StrengthsFinder oraz FRIS®, korzysta z technik opartych na arteterapii oraz głębokiej pracy z ciałem. Pracuje holistycznie łącząc z sobą ciało, umysł oraz serce. Uważa, że to jedyny sposób aby uzyskać trwałą i skuteczną zmianę w swoim życiu.

Akademia Mistrzyni Swojego Życia to program premium dla kobiet, które mogą przeznaczyć czas i pieniądze na umacnianie tego co najważniejsze – samych siebie. Jak wiadomo, dopóki Ty nie będziesz szczęśliwa, nikt nie będzie szczęśliwy z Tobą, ani mąż, ani dzieci, ani pracodawca. Dlatego wiele firm inwestuje w szkolenia z Kingą.
Proces zaczyna się od decyzji, w jaki sposób chcesz żyć, co chcesz robić, gdzie chcesz być, jak chcesz spędzać swój czas wolny. Ten wybór poprowadzi Cię do wyboru Twoich celów. Nie na odwrót.

„Większość ludzi najpierw podejmuje decyzje co do swoich celów, a później stara się na siłę dopasować i podporządkować temu styl życia. Z mojego doświadczenia wynika, że jest to błędne rozumowanie, gdyż styl życia jest związany z osobowością, czyli tym, kim TY jesteś, jaka TY jesteś i jak chcesz żyć na co dzień. Dlatego w pierwszej kolejności powinnaś zdecydować, jakiego rodzaju chcesz mieć życie, a potem wybrać cele, które pozwolą Ci zrealizować styl życia, który jest dla Ciebie wymarzony. Jeżeli robisz na odwrót, możesz trafić w ślepy zaułek i wybrać cele, które nie pozwolą ci zrealizować stylu życia, który pasuje do twojej osobowości.”- dodaje Kinga.

Jeśli chcesz pracować z Kingą, wyślij maila z prośbą o pierwszą, darmową konsultację na adres: sukcesjestkobieta@gmail.com.  Programy mentoringowe „Akademia Mistrzyni Swojego Życia” zazwyczaj trwają do trzech miesięcy i są dobierane indywidualnie, odbywają się online lub z dojazdem do klienta na terenie Polski.
Okazjonalnie dostępne są także pojedyncze szkolenia, warsztaty czy mastermindy, które umożliwiają osobom z mniejszą ilością czasu czy wolnych środków zapoznanie się z podstawami pracy nad sobą.

Kinga Bogdańska
Mentorka kobiet, Mistrzyni Swojego Życia, Pasjonatka Życia, Autorka programu „Zaprojektuj Swoje Życie”, „Akademii Mistrzyni Swojego Życia” oraz „Akademii Liderek”, pisarka. Pracuje także z korporacjami, administracją państwową i prywatnymi przedsiębiorcami nad programami integracyjnymi, talentowymi, zarządzaniem zespołem, zarządzaniem kryzysowym. Prywatnie mama dwóch cudownych synów, siostra, przyjaciółka, kumpela, nieznajoma, wsparcie w trudnych chwilach, inspiratorka, trenerka kobiet, kobieta przedsiębiorcza, można wymieniać bez końca.

Related Post