Inauguracja programu Pomorskie drogi do Niepodległej

W 2018 roku świętujemy stulecie Niepodległości Polski. To wyjątkowy jubileusz, upamiętniający odzyskanie przez nasz naród wolności po 123 latach zaborów. Zapraszamy na konferencję prasową, podczas której opowiemy o programie „Pomorskie drogi do Niepodległej”.

 Pod hasłem „Pomorskie drogi do Niepodległej” chcemy w 2018 roku, ale również przez na kolejne dwa lata opowiadać o tym, jak nasz region przed stuleciem włączał się w granice Niepodległej. Chcemy też (a może przede wszystkim!) przypomnieć i uhonorować Pomorzan, uczestników tamtych wyjątkowych wydarzeń. Projekt ma charakter otwarty i do udziału w nim zaprosiliśmy samorządy i instytucje z całego Pomorza.

Podczas konferencji prasowej, która odbędzie się w czwartek 15 lutego o godz. 12.00 w Sali Herbowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego (ul. Okopowa 21/27), marszałek Mieczysław Struk, oraz zaproszeni goście – samorządowcy, artyści, przedstawiciele instytucji kulturalnych, edukacyjnych i sportowych – opowiedzą o kilku spośród wielu przygotowywanych na ten rok wydarzeń.

PR

 

Related Post

There are 4 comments

  1. Pingback: buy LSD online

  2. Pingback: best magic mushroom strain

  3. Pingback: Codeless testing tools

  4. Pingback: JGAMING365 บริการบาค่าราสด

Comments are closed.