Imperium Sukcesu – wyjątkowe miejsce spotkań i budowania wartości dla kobiet w Rzeszowie

Imperium Sukcesu – „Bo nie istnieją przeszkody niemożliwe do pokonania. Brakuje jedynie sił i odwagi” projekt zrodzony w Rzeszowie, ale o charakterze ogólnopolskim. Wspierający kobiety w ich działalności twórczej, artystycznej i edukacyjnej oraz społeczno – zawodowej. Projekt skierowany do kobiet otwartych na rozwój, chcących poprawić jakość swojego życia, stanowiący poparcie dla ruchów i inicjatyw pro-kobiecych, organizacja eventów, warsztatów i szkoleń.

„Imperium Sukcesu to miejsce dla kobiet. Bo bez tabu o kobietach, ich sukcesach, pasjach, drzemiącym w nas potencjale i marzeniach. Łamiemy stereotypy, mówimy inspirująco o kołowrotku ról społecznych” mówi pomysłodawczyni Idalia Stochla, z wykształcenia socjolog, prywatnie mama 2 dzieci.

Działająca od lipca 2016 r. inicjatywa ma na celu inspirować i motywować kobiety do działania, pokazywać, że warto walczyć o spełnienie swoich marzeń, pokazująca kobiety które z sukcesem świetnie już sobie radzą i promująca nieoszlifowane diamenty.

headerresources

Uważam, ze mamy niesamowity potencjał i dużą zdolność do kreowania swojego wymarzonego życia. A spełnienie przychodzi, gdy kocha się to co się robi. Sama nauczyłam się dobrej organizacji czasu i „ panowania” nad wieloma zadaniami. Poprzez słowo pisane, rozmowę i obserwację chce pomagać kobietom wypłynąć na szerokie wody – dopowiada I.Stochla

www.imperiumsukcesu.pl

 

Related Post

There are 2 comments

  1. Pingback: Library

  2. Pingback: post

Comments are closed.