Hotele SPA Dr Irena Eris w luksusowym wydawnictwie „SPA & Wellness Collection 2017”

Wiosenne wydanie albumu National Geographic Traveller – SPA & Wellness Collection 2017 obejmuje 66 luksusowych hoteli SPA na całym świecie, w tym 40 z Europy.  Znajdują się w nim najpiękniejsze hotele od Europy po Azję, od obu Ameryk po wyspy na Pacyfiku i Oceanię. A wśród nich takie obiekty, jak Park Hyatt Maldives Hadahaa, Palais Rhoul &SPA Morocco, Bahia del Duque na Wyspach Kanaryjskich, czy Kulm Hotel St. Moritz w Szwajcarii.

Do tego elitarnego grona najlepszych SPA na świecie, po raz kolejny zostały zaproszone Hotele SPA Dr Irena Eris. Każdy z Hoteli SPA Dr Irena Eris – Wzgórza Dylewskie, Krynica Zdrój i Polanica Zdrój –  został zaprezentowany na oddzielnej stronie. Obecność w tak prestiżowym wydaniu znanego na całym świecie tytułu jakim jest National Geographic Traveller, to nie tylko zaszczytne wyróżnienie, ale także okazja do promowania polskich Hoteli w świecie.

Spa & Wellness Collection jest częścią serii niezwykłych albumów pod marką National Geographic Traveller (UK), zawierającą także edycję The Africa Collection oraz edycję The Luxury Collection, w której również były prezentowane Hotele SPA Dr Irena Eris.

PR

Related Post