Goyello Laureatem Konkursu „Pomorski Pracodawca Roku 2016”

Gdańska firma Goyello Laureatem Konkursu „Pomorski Pracodawca Roku 2016” w kategorii średnich przedsiębiorstw w konkursie zorganizowanym przez organizację Pracodawców Pomorza.

Siódma edycja konkursu „Pomorski Pracodawca Roku” zakończyła się w ostatni piątek. Goyello, polsko-holenderka firma z branży IT działająca w Gdańsku od ponad 10 lat, wzięła w nim udział po raz pierwszy. Konkurowała z innymi pomorskimi firmami zatrudniającymi od 51 do 250 osób.

Często słyszymy, że Goyello wyróżnia się wyjątkową kulturą organizacyjną. Ta kultura to trudny do zdefiniowania polsko-holenderski mix, rzetelnie wypracowany przez ostatnie 10 latmówi Katarzyna Szemro, dyrektor marketingu w Goyello. Podstawowe składniki tej wyjątkowej mikstury to na pewno: troska o relacje, szeroko rozumiana współpraca, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem oraz dostarczanie najwyższej jakości. To nie tylko praca sensu stricte, ale również unikalny dla naszej firmy miks: zabawy, zdobywania wiedzy i nowych umiejętności, dzielenia się wiedzą oraz relaksu i sportu. To wszystko staramy się, jako pracodawca, zapewnić naszym ludziom w dużych dawkach, aby nie tylko czuli się zadowolonymi pracownikami, ale spełnionymi i szczęśliwymi ludźmi.

W Goyello pracuje obecnie ponad 100 osób w trzech biurach: w Gdańsku, Koszalinie oraz w Holandii. Firma zajmuje się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań informatycznych oraz doradczych dla biznesu, tworzonych w metodyce Agile.Zrealizowała w sumie ponad 600 projektów informatycznych dla klientów w Europie i w Stanach Zjednoczonych. W listopadzie ubiegłego roku świętowała dziesiątą rocznicę powstania.

W konkursie „Pomorski Pracodawca Roku” nagradzane są pomorskie firmy, które poza tym, że osiągają dobre wyniki ekonomiczne, tworzą korzystne warunki pracy i dostrzegają potencjał swoich zespołów. Tytuły przyznawane są w trzech kategoriach: małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw.

Wśród finalistów i laureatów tegorocznej edycji znalazły się firmy przyjazne pracownikom i stosujące dobre praktyki społecznej odpowiedzialności w biznesie. Ponadto jury konkursu nagrodziło pracodawców, którzy swoją działalnością wspierają rozwój gospodarczy regionu.

Goyello dostarcza kompleksowe rozwiązania informatyczne i doradcze dla biznesu, tworzone w metodyce Agile. Zatrudnia ponad 100 pracowników w 3 biurach, zlokalizowanych w Holandii oraz w Gdańsku i Koszalinie. Firma posiada certyfikat Gold Microsoft Partner.

PR

Related Post

There are 4 comments

  1. Pingback: Omegle

  2. Pingback: find out here

  3. Pingback: เช็คบัญชีมิจฉาชีพ

  4. Pingback: วิเคราะห์บอลวันนี้

Comments are closed.