Gdańsk z regionalnym ogłoszeniem Raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2016. Dobre praktyki”

6 czerwca w Gdańsku odbędzie się regionalne ogłoszenie największego w Polsce przeglądu aktywności biznesu społecznie odpowiedzialnego – Raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”. Organizatorem wydarzenia jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu, a partnerami Grupa LOTOS i Polpharma.

Raport „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki” ukazuje się co roku. Stanowi on największy w Polsce przegląd biznesu społecznie odpowiedzialnego. Edycja za rok 2016 zawiera blisko 900 przykładów działań CSR firm. Swoje praktyki zgłosiły również Grupa LOTOS i Polpharma. O ich zaangażowaniu na rzecz odpowiedzialnego biznesu, a także o samym raporcie będzie można dowiedzieć się więcej podczas regionalnego ogłoszenia tej publikacji w Gdańsku. Uczestnicy będą również mieli możliwość wzięcia udziału w warsztacie dotyczącym wolontariatu pracowniczego.

Spotkanie będzie miało miejsce 6 czerwca w Olivia Six w budynku Olivia Business Centre przy al. Grunwaldzkiej 472A). Zaproszenie kierowane jest do przedstawicieli firm, samorządów lokalnych, organizacji pozarządowych i okołobiznesowych, uczelni działających w danym regionie. Udział jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji przez stronę: odpowiedzialnybiznes.pl/ogloszenie-raportu/ (liczba miejsc ograniczona).

– Ogłoszenia Raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki” to co roku jedno z kluczowych wydarzeń dla wszystkich zainteresowanych rozwojem społecznej odpowiedzialności biznesu w Polsce We współpracy z firmami-naszymi partnerami – przygotowujemy również regionalne ogłoszenia raportu poza Warszawą. W ten sposób więcej osób, w tym przedsiębiorców, może dowiedzieć się o założeniach CSR i tym, jak realizować je w praktyce. To z kolei pozwala wprowadzać pozytywną zmianę w biznesie i jego otoczeniu – mówi Marzena Strzelczak, dyrektorka generalna Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Program spotkania 6 czerwca

09:30 – 09:35 Rejestracja uczestników
09:35 – 09:45 „Raport odpowiedzialny biznes w Polsce 2016. Dobre praktyki”
09:45 – 10:00 Dobre praktyki Polpharmy
10:00 – 10:15 Dobre praktyki Grupy LOTOS
10:15 – 12:15 Wolontariat Pracowniczy – warsztat
Karol Krzyczkowski, koordynator projektów w Forum Odpowiedzialnego Biznesu
12:15 – 13:00 Lunch i networking

Raport „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki” to najważniejsza, cykliczna publikacja Forum Odpowiedzialnego Biznesu, wydawana od 2002 roku. Raport jest przeglądem aktywności firm, które zgłosiły swoje działania w zakresie CSR, oraz podsumowuje najważniejsze kwestie związane z odpowiedzialnym biznesem w danym roku w Polsce. W części wprowadzającej znajdują się artykuły i komentarze ekspertów/ekspertek. Stałym elementem publikacji jest także przegląd wybranych artykułów prasowych oraz kalendarium wydarzeń związanych z CSR. Raport dostępny jest także w formie elektronicznej w portalu odpowiedzialnybiznes.pl. Więcej o Raporcie na: http://odpowiedzialnybiznes.pl/publikacje/raport-2016/

Do pobrania:
– Raport „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki” > http://www.lotos.pl/repository/49045/pl/
– Zaproszenie > http://www.lotos.pl/repository/49046/pl/

Related Post