Flex z medalem „Zasłużony dla Eksportu”

Medal „Zasłużony dla Eksportu” jest prestiżową nagrodą o charakterze ogólnopolskim i międzynarodowym dla firm i osób za wybitne osiągnięcia w dziedzinie eksportu. Przyznawany jest przez Krajowe Stowarzyszenie Eksporterzy Rzeczypospolitej Polskiej. Jedną z uhonorowanych firm był Flex z Tczewa. Firmę reprezentowała Anna Chrzanowska, Kierownik Logistyki, której odznaczenie zostało wręczone przez Przemysława Czarnka, wojewodę lubelskiego oraz dr Jacka Sobczaka, przewodniczącego Kapituły Stowarzyszenia Eksporterzy Rzeczypospolitej Polskiej.

– Ta nagroda jest potwierdzeniem, że nasza strategia eksportowa i skala eksportu zostały docenione – mówi Marek Huzarewicz, dyrektor generalny firmy Flex z Tczewa – Nasza produkcja w całości skierowana jest na rynki zagraniczne. Zależy nam by spełniać wszystkie wymagania naszych klientów i dostarczać im produkty na czas. Jestem dumny, że Flex spełnia wszystkie kryteria dotyczące eksportu, posiada dostępnie ułatwienia celne oraz status „Zarejestrowanego Eksportera”

Działania eksportowe firmy Flex z Tczewa są kluczowe, ponieważ stanowią 99% całkowitej sprzedaży. Ich wyroby wysyłane są do ponad 45 krajów, do klientów m.in z branży telekomunikacyjnej, elektroniki przemysłowej czy konsumenckiej.

Medal „Zasłużony dla Eksportu” jest pierwszą nagrodą otrzymaną przez firmę w tej dziedzinie. Wcześniej Flex doceniany bywał za działalność biznesową, jakość, bezpieczeństwo i higienę pracy oraz działania CSER.

PR

Related Post