Biznes na fali zaprasza na GFKM Leadership Conference 2019. Wyzwania dla Biznesu 4.0

Konferencja odbędzie się 20 września 2019 roku w Olivia Business Centre – centrum biznesowym Gdańska oraz 24 października 2019 w Katowicach, w Park Naukowo-Technologiczny Euro-Centrum.

W tej edycji zajmiemy się tematem przywództwa, w kontekście 4. Rewolucji przemysłowej i wyzwaniami, jakie stawia ona przed obecnymi liderami i menedżerami. Wiemy, że sztuczna inteligencja to nie produkt, to nie wynalazek – to byt, którym trzeba również zarządzać. Wyniki badań publikowanych na łamach Harvard Business Review pokazują, że zespoły łączące ludzi oraz sztuczną inteligencję okazują się być o wiele bardziej produktywne, niż te złożone tylko z samych ludzi lub samych maszyn.

Aby nie zniknąć z rynku, firmy nie mogą zignorować zachodzących zmian, pozostając na dotychczasowym poziomie cyfrowego rozwoju. Dowodzi tego historia firmy Nokia, która przeoczyła moment rozwoju smartfonów, tracąc pozycję rynkowego lidera.

Leadership Conference to unikalne połączenie najnowszej wiedzy i praktyki zarządzania, a także debaty i wymiany doświadczeń uczestników.  Podczas konferencji zastanowimy się jakie kompetencje będą kluczowe dla przywództwa 4.0 oraz jakie szanse daje jutrzejszy rynek.

Rok temu, już w debiucie, zainteresowanie konferencją przekroczyło próg 100 uczestników. W tym roku mamy nadzieję podwoić liczbę uczestników.

Program jest dostępny jest na stronie https://leadershipconference.pl

Related Post