Cwalina Michalina

Ukończyła Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego, ale swoje życie zawodowe związała z branżą TSL. Przez kilka lat zajmowała się stroną finansową tego sektora, obecnie wdraża się w operacyjną część tej branży. Prywatnie entuzjastka zdrowego trybu życia. Wolne chwile przeznacza na jazdę na rolkach, rowerze. Lubi obserwować ludzi i przelewać swoje spostrzeżenia na papier. Wierzy, że dobro przekazywane innym, zawsze do nas wraca.

.

 .

 .

 .

 .

 .

 .

 .

 .

 .


Czerwińska Małgorzata

Ukończyłam Ekonomię i Finanse, jestem rodowitą warszawianką, która pochodzi z uzdolnionej artystycznej rodziny, głównie architektów, malarzy, inżynierów. Ja wybrałam pisarstwo, bo dzięki temu mogę przelać wszystko co siedzi w mojej głowie na papier i podzielić się moimi przemyśleniami z czytelnikami. A wierzcie mi – dużo tego mam w głowie 😉 I może dlatego nie zawsze odnajduję się w dzisiejszych czasach, gdzie rządzi władza, pieniądze, konsumpcjonizm, rywalizacja, perfekcja. Pomimo różnych sytuacji życiowych, z którymi przyszło mi się zmierzyć przez te 33 lat, nie utraciłam radości z życia i optymizmu. Bo wszystko czego doświadczamy – wzmacnia nas, kształtuje i wydobywa z nas to co najlepsze. I często, z perspektywy czasu, doceniamy to, co nas spotkało. Ja doceniam.

Jestem córką, wnuczką, siostrą, przyjaciółką, ciocią, a przede wszystkim jestem kobietą – wrażliwą, życzliwą i dobrą, bo tak zostałam wychowana, a mój punkt widzenia świata, nie zawsze takiego jakim chciałabym go widzieć, będę Wam tu przedstawiała. Zapraszam!

czerwinska.malgorzata85@gmail.com

instagram


Duduś Aleksandra

Z wykształcenia ekonomista o specjalności Marketing i Zarządzanie. Od początku swojej kariery zawodowej związana z zarządzaniem jakością a szczególnie ze szkoleniami z zarządzania jakością w przedsiębiorstwie. Wyczulona na dobrą obsługę klienta jak również na dobrą jakość pracy pracowników. Przez wiele lat prowadziła oddziały firmy medycznej zajmującej się pomocą ludziom niedosłyszącym, gdzie cierpliwość i wysoki poziom świadczonych usług dla tych klientów był kwestią priorytetową. Z hotelarstwem związała się 10 lat temu i całkowicie ją ta branża pochłonęła. Zajmowała stanowiska Z-cy Dyrektora Hotelu, Dyrektora Operacyjnego, Dyrektora Sprzedaży i Marketingu. Uwielbia kontakt z klientem indywidualnym i biznesowym. Z wielką pasją opowiada o swojej pracy, jej złożoności oraz o tym jak to zrobić, aby gość czuł się jak u siebie w domu.

aleksandra.dudus@gmail.com

instagram
linkedIN


Gosk Grzegorz

Pomysłodawca, założyciel, prezes Kaszubskiego Klubu Biznesu, organizator – gospodarz  Kaszubskich Spotkań Biznesu. Przedsiębiorca, właściciel Kancelarii G. Gosk & Partnerzy

Kaszubski Klub Biznesu

grzegorz.gosk@kaszubskiklubbiznesu.pl

 .

 .

 .

 .

 .


Raniszewska Magdalena

Radca prawny, prowadzi Kancelarię Rady Prawnego Magdalena Raniszewska w Gdyni, specjalizującą się w świadczeniu szeroko pojętej pomocy prawnej na rzecz przedsiębiorców, w tym korporacyjnych, w zakresie ich kompleksowej obsługi prawnej we wszystkich aspektach funkcjonowania, w szczególności spółek prawa handlowego, dbając o bezpieczeństwo prawne prowadzonej działalności. Kancelaria zajmuje się również obsługą klientów zagranicznych. Celem jej działalności jest wypracowanie najbardziej optymalnych i korzystnych dla Klienta rozwiązań, dostosowanych do jego indywidualnych potrzeb.

Prywatnie, mama małej Paulinki, żona Jacka, z którym uwielbia uprawiać kitesurfing, SUP, narciarstwo, jazdę na rolkach i rowerze.  Wielka miłośniczka psów. Twierdzi, że w życiu nic nie dzieje się przypadkiem, dlatego nieustannie przyciąga i wypatruje wartościowych relacji w biznesie i życiu osobistym.

kancelaria@raniszewska.pl
www.raniszewska.pl

instagram
linkedIN

 .

 .

 .

 .

 .

Waśkiewicz Jarosław

redaktor naczelny, przewodniczący Rady Ekspertów Biznesu na Fali, prezes klubu „Marka jest kobietą” Businesswoman Club, autor bloga „Pochwała wartości”.

Przez całe życie zawodowe związany z komunikacją marketingową, psychologią biznesu, sztuką myślenia strategicznego. Słucha, inspiruje, stwarza możliwości, wspiera, prowadzi – ludzi, firmy i organizacje w budowaniu wartości, silnej marki i jak najlepszej komunikacji z partnerami. Z jeszcze większą przyjemnością podejmuje się działań dla tych, którzy są na początku swojej drogi. Chętnie dzieli się swoim szerokim horyzontem myśli i doświadczeń – podczas debat, wykładów i indywidualnych rozmów – w charakterze opiekuna, mentora, nauczyciela.

Dla polskich i międzynarodowych organizacji występuje w roli partnera i eksperta. Prowadzi, patronuje, inspiruje.

Osobiście, często uważacie go za „ojca chrzestnego” swojej nowej drogi, przemiany, przebudzenia. Jako „wiatr w żagle”, nieustannie zachęca do podejmowania prób, działania, wglądu w siebie, by stawać się lepszym, bo jedyną pewną i stałą w życiu, jest zmiana….

Jego działania, projekty, rozmowy, przemyślenia – esencję ostatnich lat, znajdziecie na stronie www.jaroslawwaskiewicz.pl

Prywatnie, miłośnik pokory, uważności, pochwały wartości, zatrzymania się. Dobrze czuje się zarówno w klasycznych rolach życia, ale uwielbia także wychodzić poza utarte ścieżki, gotowy do działania. Pasjonat książki, podróży dalekich i bliskich, doświadczania życia, nie tylko przyglądania się. Zdecydowanie kolekcjoner chwil i wrażeń, niż rzeczy.  Uwielbia sport (od zawsze rower) i aktywny styl życia na łonie natury – z rodziną, przyjaciółmi, solo – w każdej postaci.

 .

 .

 .

.

.

Przeczytaj więcej o nas, przyłącz się!
http://biznesnafali.pl/kontakt/