Hotel Trends Poland&CEE – największe wydarzenie hotelarskie w Europie Środkowo-Wschodniej

Zapraszamy na czwartą edycję Hotel Trends Poland&CEE – dwudniowego forum wymiany wiedzy, doświadczeń i najlepszych praktyk.  Wykład otwierający wygłosi gość specjalny, wicepremier, minister finansów i rozwoju Mateusz Morawiecki odpowiadający w rządzie za strategię rozwoju społeczno-gospodarczego Polski, a także za rozwój przedsiębiorczości.

To właśnie tu w jednym miejscu spotykają się decydenci branży hotelowej w Polsce – właściciele, zarządy spółek operatorskich, kadra zarządzająca hotelami, przedstawiciele firm deweloperskich i funduszy inwestycyjnych, oraz czołowi dostawcy produktów i usług dla hotelarstwa.

Zdobądź cenną wiedzę
Zapoznaj się z najnowszymi trendami w biznesie hotelowym
Weź udział w dyskusjach i debatach o kierunkach rozwoju branży
Poznaj nowych partnerów biznesowych.

Obserwowana ostatnio koncentracja sieci hotelarskich to odpowiedź na konsolidacje pośredników tworzących kompleksowe kombinaty i strategiczne sojusze. W jakim kierunku zmierza światowe hotelarstwo, czy w najbliższym czasie będziemy świadkami kolejnych potężnych przejęć i fuzji, , jak na wyniki hoteli wpłynie rosnąca rola serwisów wynajmu mieszkań i czy na tym rynku będzie jeszcze miejsce dla hoteli niezależnych? O tym między innymi będziemy dyskutować pierwszego dnia konferencji Hotel Trends Poland&CEE podczas panelu poświęconego kierunkom zmian w światowym hotelarstwie.

Moderator:
James Chappell – Global Business Director, Horwath HTL

Paneliści:
Saurabh Chawla– Dyrektor działu rozwoju w Ameryce, Europie, Afryce, Bliskim Wschodzie, Azji i Australii, Louvre Hotels Group
Gilles Clavie– Prezes zarządu, Dyrektor generalny, Orbis SA
Patrick Fitzgibbon– Wiceprezes ds. rozwoju w regionie EMEA, Hilton Worldwide
David Kellett – Wiceprezes, Dyrektor ds. Rozwoju i Analiz Inwestycji w Europie, InterContinental Hotels Group
Markus Lehnert – Wiceprezes ds. rozwoju międzynarodowego, Marriott International

28-29 LISTOPADA 2016 SOFITEL VICTORIA WARSZAWA NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIE HOTELARSKIE W EUROPIE ŚRODKOWO-WSCHODNIEJ DWUDNIOWE FORUM WYMIANY WIEDZY, DOŚWIADCZEŃ I NAJLEPSZYCH PRAKTYK

PR

Related Post