Chroń firmę w Internecie – listopadowy Link Klub

W listopadzie niezależnie od pogody dołącz do kolejnego spotkania Klubu Link. Tym razem mówić będziemy o ochronie firmy w przestrzeni Internetu, czyli jak chronić swoją własność intelektualną.

Czy da się całkowicie chronić swoją własność intelektualną w cyberprzestrzeni? Jak uchronić się o kradziezy domen internetowych? Na te pytania i nie tylko odpowie nasz gość specjalny, Beata Marek, prawnik i właścicielka Cyberlaw. Na codzień łącząca biznes z prawem i bezpieczeństwem infomartycznym, Marek opowie o dobrych praktykach w zakresie skutecznej ochrony w Internecie oraz  możliwościach dochodzenia swoich roszczeń.

Zapraszamy nie tylko stałych gości, ale również osoby związane i zainteresowane tematem ochrony treści w Internecie – studentów, osoby związane z bezpieczeństwem w sieci, menedżerów, przedsiębiorców, właścicieli i innych zainteresowanych.

13 listopada, godz. 11:00
Restauracja Mesa w Sopocie (ul. Hestii 3, teren Sopockiego Klubu Żeglarskiego)

Wstęp wolny! Nie jest wymagana rejestracja.

Klub LINK powstał z inicjatywy Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza jako efekt spontanicznego pomysłu na nieformalne spotkania menedzerów, przesiębiorców oraz innych osób związanych z biznesem. Obecnie spotkania odbywają się we współpracy ze Stowarzyszeniem „Wolna Przedsiębiorczość” i Miastem Sopot.

PR

Related Post