Małgorzata Krzyżowska

Małgorzata Krzyżowska, ADWOKAT. W pracy ceni sobie różnorodność zagadnień, stanowiących kompilację aspektów prawnych i biznesowych. Praktyka adwokacka daje jej możliwość nieustannej nauki oraz sposobność budowania trwałych, opartych na wzajemnym zaufaniu, relacji z klientami oraz ze współpracownikami. Po upływie blisko 20 lat w różnych środowiskach pracy, w tym międzynarodowych, swoją kancelarię buduje w oparciu o założenie, że nawet w pozornie stabilnym czasie, przedsiębiorstwo stale ewoluuje i wymaga dostosowywania całego spektrum działalności do zmieniających się warunków zarówno w zakresie usług, jak i sposobów zarządzania zespołem.

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, aplikację adwokacką odbywała w Wielkopolskiej Izbie Adwokackiej. Aktualnie jest członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Poznaniu, a także członkiem Komisji Legislacyjnej oraz Komisji ds. Wizerunku Zewnętrznego i Ochrony Prawnej przy Naczelnej Radzie Adwokackiej w Warszawie.

Założycielka międzynarodowej korporacji prawniczej Aliant® z siedzibą w Zurichu. Posiada unikatowe doświadczenie w bankowości, jako były Compliance Officer w Pionie CitiFinancial Bankowości Detalicznej Banku Handlowego. Występuje w charakterze prelegenta i specjalisty w mediach, na kongresach, konferencjach i szkoleniach, w zakresie kontraktów, odpowiedzialności podmiotów zbiorowych, RODO w rekrutacji, sygnalistów.

Od roku 2013 należy do grona prawników prestiżowej organizacji prawnej Union Internationale des Avocats. W 2017 roku została konsultantem Krajowej Izby Gospodarczej. Swoje zainteresowania prawne skoncentrowała wokół obsługi prawnej podmiotów gospodarczych, w szczególności w zakresie kontraktów handlowych.

Z Małgorzatą można skontaktować się pod adresem: mkrzyzowska@aliantlaw.pl

Related Post