Jarosław Waśkiewicz

Przewodniczący Rady Ekspertów, redaktor naczelny „Biznesu na Fali”, Prezes Klubu „Marka jest kobietą” Businesswoman Club, autor „Pochwały wartości, członek zarządu „Fundacji Poparzeni„, współtwórca międzynarodowego projektu „Think BIG„.

Przez całe życie zawodowe związany z komunikacją marketingową, psychologią biznesu, sztuką myślenia strategicznego. Słucha, inspiruje, stwarza możliwości, wspiera, prowadzi – ludzi, firmy i organizacje w budowaniu wartości, silnej marki i jak najlepszej komunikacji z partnerami. Z jeszcze większą przyjemnością podejmuje się działań dla tych, którzy są na początku swojej drogi. Chętnie dzieli się swoim szerokim horyzontem myśli i doświadczeń – podczas debat, wykładów i indywidualnych rozmów – w charakterze opiekuna, mentora, nauczyciela.

Dla polskich i międzynarodowych organizacji występuje w roli partnera i eksperta. Prowadzi, patronuje.

Osobiście, często uważacie go za „ojca chrzestnego” swojej nowej drogi, przemiany, przebudzenia, sukcesu. Jako Wasz „wiatr w żagle”, „naturalny energetyk”, nieustannie zachęca Was do podejmowania prób, działania, wglądu w siebie, by stawać się lepszym, bo jedyną pewną i stałą w życiu, jest zmiana….

Jego działania, projekty, rozmowy, przemyślenia – esencję ostatnich lat, znajdziecie na stronie www.jaroslawwaskiewicz.com

Prywatnie, miłośnik pokory, uważności, pochwały wartości, zatrzymania się. Dobrze czuje się zarówno w klasycznych rolach życia, ale uwielbia także wychodzić poza utarte ścieżki, gotowy do dzialania…

Pasjonat książki, podróży dalekich i bliskich, doświadczania życia, nie tylko przyglądania się. Zdecydowanie kolekcjoner chwil i wrażeń, niż rzeczy.  Uwielbia sport (od zawsze rower) i aktywny styl życia na łonie natury – z rodziną, przyjaciółmi, solo – w każdej postaci.

Z Jarkiem skontaktować się można pod adresem: redakcja@biznesnafali.pl 

Related Post