Szanowni Państwo,
nasz zespół, poprzez platformę medialną Biznesu na fali (i współpracujących z nią środowisk biznesowych, kultury i nauki, organizacji w Polsce i za granicą) postawił sobie za cel tworzenia jak najszerszej drużyny, ambitnego, silnego partnera dla wszystkich zainteresowanych stron i odbiorców, aby – poprzez wspólne działania, postawę, wymiany myśli i słowa pisanego w naszych mediach, które płynie z życiowej mądrości i zawodowych doświadczeń – inspirować, łączyć, podpowiadać, uświadamiać, przełamywać, integrować, motywować, pobudzać do działania, tworzyć głębsze relacje i mosty porozumienia dla szeroko pojętej „lepszej codzienności” wspólnej i nas samych – w biznesie, lokalnych społecznościach, naszej rzeczywistości. Nie tylko na 100-lecie Niepodległości Polski.

Życiowej, inspirującej, sprawdzonej wiedzy i najlepszych doświadczeń trafiających„w punkt” nigdy za wiele, dla naszego wspólnego i osobistego rozwoju. Nie tylko tej, która dotyka różnych obszarów prowadzenia biznesu, ale życia i relacji w ogóle. Bo za każdym sukcesem stoi zawsze człowiek, a w dzisiejszym świecie biznesu na pierwszy plan wysunęli się ludzie i procesy, zachodzące między nimi.

Dlatego zespół tworzący redakcję Biznesu na fali – przez jednych określany jako liderzy, osobowości, mentorzy, eksperci – to nie tylko ambitni, odważni managerowie, twórcy zmian. To przede wszystkim autentyczne osoby które świadomie biorą sprawy we własne ręce, kreując rzeczywistość swoich środowisk, lokalnych społeczności, małych ojczyzn. Dla nas i siebie nawzajem jesteśmy po prostu tymi, którzy dostrzegają, uwrażliwiają, są gotowi do rozmów, darzą szacunkiem, nie są obojętni. Bo przywództwo i uczenie się są sobie nawzajem niezbędne. Te wyjątkowe, wartościowe osoby są wśród nas w całej Polsce. Działają lokalnie, rozwijają się międzynarodowo. Odkrywamy je więc przed Wami, zapraszamy, doceniamy, dzieląc się tym co najlepsze – doświadczeniem, wiedzą, wsparciem.

Nasza redakcja łączy takie osoby ze sobą – z Wami wszystkimi. Rozmawia, spotyka się, debatuje, nieustannie pracuje nad sobą i swoim otoczeniem. Współpracuje, inspiruje, wymienia doświadczeniami, pobudza do działania, poszukuje odpowiedzi – aby tworzyć codzienność lepszą i przyjemniejszą, rozwijać się profesjonalnie, osiągać osobiste cele, cieszyć się sukcesami, budować poczucie osobistego szczęścia, głębszego sensu, pozostawić po sobie znaczenie.

Przeczytaj więc:
Szukamy liderów, szukamy ciebie – dowiedz się więcej, przyłącz się! 
Autorzy, eksperci, liderzy zmian – zapraszamy do zespołu Biznesu na fali

Zapraszam więc do drużyny, która na takich filarach kreuje swoją i wspólną codzienność – prospołeczną, biznesową, europejską, międzynarodową.
Spotykajmy się zatem i wzajemnie inspirujmy. Czekamy na ciebie: redakcja@biznesnafali.pl

Do zobaczenia.

Jarosław Waśkiewicz
jaroslawwaskiewicz.com
przewodniczący Rady Ekspertów
redaktor  naczelny  Biznesu  na  fali
prezes klubu Marka jest kobietą Businesswoman Club
email: redakcja@biznesnafali.pl