Zdrojowa otworzyła butikowy obiekt w Ustroniu Morskim

Boulevard Residence powitał pierwszych gosci. To kameralny budynek oferujący gościom 11 apartamentów premium w zacisznej części miejscowości i w pobliżu unikalnie położonego na klifie Boulevard Ustronie Morskie. Otwarty w połowie lipca obiekt gwarantuje gościom możliwość luksusowego wypoczynku w nowych, kameralnych przestrzeniach, zaledwie 60 m od piaszczystej plaży. Klimatyzowane, 1-, 2- i 3-pokojowe apartamenty, o powierzchni od 28 do 55 m kw. wykończone zostały w modnym, morskim stylu. W każdym znajdują się panoramiczne okna oraz balkon lub taras. Oprócz tego, wszystkie posiadają w pełni wyposażone aneksy kuchenne, a część z nich widok na Bałtyk.

– Boulevard Residence to inwestycja nieoczywista. O jej wyjątkowości decyduje kameralność, gwarantująca spokój i prywatność, a jednocześnie łatwy dostęp do centrum kurortu i plaży. Latem można zarezerwować apartament dla 2 osób i małego dziecka juz od 479 zł – informuje Magdalena Rybicka, dyrektor sprzedaży Zdrojowa Hotels, i dodaje: – W te wakacje jeszcze mamy kilka wolnych terminów. Zachęcam do rezerwacji, bo za rok może być dużo trudniej.

Zdrojowa, jak na lidera condo hoteli w Polsce przystało, nie traci tempa – kolejne inwestycje są w trakcie realizacji, m.in. Forest Ski Hotel**** & Resort w Szklarskiej Porebie oraz Baltic Park Fort w Świnoujściu.

PR

Related Post