Zapraszamy na „Biznes po Kaszubsku” z Kaszubskim Klubem Biznesu

Zapraszamy serdecznie na spotkanie biznesowo-networkingowe, BIZNES po KASZUBSKU w dniu. 24.VIII.2017. w godzinach od 12:00 do 15:00 w Hotelu Bazuny w Kościerzynie. Formuła spotkania przebiegać będzie pod hasłem „…Czym chata bogata…” Biznes po Kaszubsku ma charakter platformy biznesowej dla przedsiębiorców z rejonu Kaszub chcących wejść na rynek trójmiejski. Dla przedsiębiorców z Trójmiasta planujących rozszerzyć działalność na Kaszubach to doskonałe miejsce na zdobycie kontaktów biznesowych. Wstęp i Opłata za catering i salę konferencyjną w postaci cichej tacy, płacisz tyle ile uważasz. Twoja obecność na konferencji jest zgodą na wykorzystywanie Twojego wizerunku.

Biznes po Kaszubsku, spotyka się w biznesowym sercu Kaszub – Hotelu Bazuny. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą i chcesz aby twój produkt lub usługa ujrzało większe grono odbiorców to zapraszamy na spotkanie. Zabierz ze sobą garść wizytówek i entuzjazm! 😉

Do wygrania w losowaniu wizytówek :
Samochód na weekend z pełnym bakiem , vouchery do Spa Hotel Wieniawa, Vouchery na wycieczki Biuro podróży Itaka , Efekt Agency, WBK ,ERGO Pro , Baltic Group , Balance świece do masażu , biznesowa sesja zdjęciowa, vouchery do Spa Hotel Bazuny, be the fly girl, Think Tank Finance, LOUI, Allure Institute Pracownia Lotos, oraz wiele innych cennych nagród.

Kaszubski Klub Biznesu :: To ludzie tworzą biznes
https://www.facebook.com/Biznes-po-Kaszubsku…/

Related Post