Wystartował nowy portal businessandprestige.pl

BUSINESS & PRESTIGE – to kompendium wiedzy z Polski i świata, o tym co ważne uwagi w zakresie biznesu. Codziennie – wiadomości, artykuły ekspertów, felietony, raporty i wywiady z niezwykłymi osobowościami. To miejsce świadomych, wymagających kobiet biznesu.

– „O założeniu portalu reprezentującego najwyższą biznesową klasę kobiecą, bardzo eksperckiego i merytorycznego, o czymś zupełnie nowym, czego nie ma na rynku marzyłam od dawna. Dziś taką szansę, przestrzeń i wolność daje tylko internet – gdzie żyje się tu i teraz. Chcę być bliżej kobiet, kobiet w Polsce i na świecie, by je wspierać w działaniach, pokazywać ich sukcesy i inspirować do działania. Praca nad tym projektem zamienia moje marzenia w rzeczywistość, marzenia o dzieleniu się wiedzą i wartościami, o wzajemnym wsparciu i współdziałaniu, o łączeniu ludzi i ich pasji” mówi Magdalena Koźmala

Magdalena Koźmala jest również producentem programu „Inspired by…” emitowanego na businessandprestige.pl. W ramach cyklu dziennikarka Paulina Biernat rozmawia z ikonami świata kultury, mody, sportu i biznesu. Główna tematyka „Inspired by…” to inspiracja drogą do sukcesu, pokonywaniem trudności i wewnętrzna motywacja gości programu. Do tej pory byli nimi Natalia Partyka, Ewa Kasprzyk i Katarzyna Grochola.

Redakcja portalu businessandprestige.pl mieści się w Poznaniu. Portal skupia wokół siebie 25 wysokiej klasy ekspertów i dziennikarzy.

bp

Założycielką i redaktor naczelną luksusowego portalu dla kobiet biznesu Business & Prestige jest Magdalena Koźmala. Z wykształcenia politolog i prawnik, dziś jest ekspertem mowy ciała i trenerem biznesu. Pracuje z kadrą zarządzającą wysokiego i średniego szczebla z sukcesem wdrażając rozwój inteligencji emocjonalnej i budowania relacji w strategię rynkową firm oraz jako obserwator rozmów na wysokim poziomie negocjacyjnym i rekrutacyjnym.

Pasjonatka mowy ciała certyfikowana przez najlepszego specjalistę w tej dziedzinie na świecie – dr Paula Ekmana. Zdobywczyni tytułu „Laur Eksperta” za autorskie szkolenie „Mowa ciała i wykrywanie kłamstwa w biznesie”, ekspert Personal Branding Academy, członek International Association for Communication and Leadership, autorka publikacji w Business Life Polska, laureatka nagrody Polish Business Queen w kategorii Queen of Prestige.

Related Post