Toyota ma nowy salon samochodowy w Krakowie – Toyota Romanowski

Toyota ma nowy salon samochodowy w Krakowie. Otworzyła go firma Toyota Romanowski, do której należą również salony Toyoty w Kielcach i Radomiu, a także salon Lexusa w Krakowie. Nowe centrum sprzedaży znajduje się przy ulicy Bora Komorowskiego.

Obecna lokalizacja nowego salonu jest tymczasowa. Toyota Romanowski planuje budowę w Krakowie docelowej i kompleksowej stacji wraz z salonem, serwisem mechanicznym oraz blacharsko-lakierniczym.

„Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z dużymi sukcesami. Nasz salon Lexusa w Krakowie sprzedaje najwięcej samochodów tej marki w Polsce od 8 lat z rzędu. Budowa w stolicy Małopolski także salonu Toyoty jest naturalnym kierunkiem rozwoju. Dzięki dynamicznemu wzrostowi sprzedaży od dwóch lat znajdujemy się na liście Top50 największych dealerów w Polsce. Zawdzięczamy go naszym wspaniałym klientom, którym staramy się zapewnić jak największy komfort zakupu samochodu oraz jego obsługi w trakcie użytkowania” – powiedziała Klaudia Romanowska-Okińczyc, prezes firmy.

Toyota Romanowski od lat notuje dwucyfrowe wzrosty sprzedaży. W 2015 41,6-procentowy wzrost zapewnił jej miejsce na liście 50 największych dealerów samochodowych w Polsce. W roku 2016 wzrost wyniósł ponad 45 procent. Obok klientów indywidualnych Toyota Romanowski obsługuje także duże floty klientów korporacyjnych, Policję, Straż Pożarną i inne instytucje państwowe. W tym roku firma obchodzi jubileusz 25-lecia działalności.

„Najważniejszym elementem w naszej działalności, od samego początku istnienia firmy, są bardzo wysokie standardy jakości obsługi naszych klientów – to nas wyróżnia. Dowodem na to jest otrzymanie najwyższego wyróżnienia za jakość obsługi klienta dla stacji Lexus Kraków. Wyróżnienie to, standard 5 gwiazdek, przyznał naszemu salonowi Lexus Europe. Nasza stacja w Kielcach wygrała test jakości obsługi w salonach samochodowych w Polsce przeprowadzony przez firmę International Service Check” – skomentował Michał Akszak-Okińczyc, dyrektor Toyota & Lexus Kraków.

dsc_9269 15194472_170475356752185_6079711597975669501_o dsc_9194

PR

 

Related Post