Tczewski Flex po raz kolejny uhonorowany tytułem Ambasadora Polskiej Gospodarki

18 września br. w siedzibie Business Centre Club w Warszawie, odbył się finał X edycji konkursu dla przedsiębiorców „Ambasador Polskiej Gospodarki”. Jedną z nagrodzonych firm w kategorii „Eksporter” jest Flex z Tczewa.

Konkurs organizowany jest przez Business Centre Club. Celem jego jest wyróżnianie oraz promocja przedsiębiorców osiągających sukcesy na rynkach międzynarodowych, a także promowanie wysokich standardów ekonomiczno-finansowych i dobrych praktyk biznesowych w kontaktach zagranicznych.

Podczas wydarzenia, firmę Flex reprezentował dyrektor generalny Marek Huzarewicz, któremu nagroda została wręczona m.in. przez panią marszałek Małgorzatę Kidawę-Błońską i prezesa BCC Marka Goliszewskiego.

Warto również dodać, że Flex po raz drugi zdobył tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki.  W zeszłym roku firma została wyróżniona w kategorii „Najwyższa Jakość”.

Fot. Archiwum BCC

Business Centre Club:

Business Centre Club, to istniejący od 1991 roku prestiżowy klub przedsiębiorców i największa w kraju organizacja indywidualnych pracodawców, zrzeszająca ponad 2000 członków. Istotnym warunkiem członkostwa jest m.in. akceptacja statutu organizacji zobowiązującego do reprezentowania wysokich norm etycznych, przestrzegania zasad kodeksu kupieckiego i działania zgodnie z ideą społecznej odpowiedzialności biznesu.

Flex:

Flex dostarcza kompleksowe rozwiązania przyszłości dla małych i dużych firm w zakresie projektowania i wytwarzania produktów, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Swoim klientom zapewnia usługi inżynieryjne, produkcyjne oraz zintegrowany łańcuch dostaw. Flex zatrudnia 200 000 pracowników w 30 krajach i kieruje się misją budowania bardziej inteligentnego świata.

Oddział w Tczewie od 2000 roku projektuje i tworzy produkty ułatwiające życie, realizując wizję zintegrowanego świata.

Related Post