„Szlachetne Zdrowie” 21 kwietnia 2021. Debata Executive Club pod patronatem Biznesnafali.pl

21 kwietnia 2021 roku pod patronatem Biznesnafali.pl odbędzie się organizowana przez Executive Club debata pod hasłem „Szlachetne Zdrowie”. Do merytorycznej debaty zaproszeni zostali wybitni eksperci z branży medycznej i farmaceutycznej. Czwarta edycja spotkania ma na celu dyskusję na temat efektywności programu profilaktyki zdrowotnej w Polsce oraz omówienie roli państwa w jego koordynacji. Transmisja zostanie udostępniona poprzez kanał Executive Club w serwisie Youtube.

Prelegenci skupią się między innymi na rozmowach dotyczących działań profilaktycznych, które podejmowane są przez lekarzy POZ, znaczenia szczepień oraz ambulatoryjnej opieki specjalistycznej.

Najnowsze informacje dotyczące wydarzenia pojawiać się będą na stronie organizatora: https://executiveclub.pl/

Podczas wydarzenia padną odpowiedzi na pytania nurtujące wszystkich menadżerów i przedsiębiorców w dobie pandemii – jak odpowiednio dbać o zdrowie swoje oraz pracowników.

Do merytorycznej debaty zaproszeni zostali wybitni eksperci z branży medycznej i farmaceutycznej.

Prelegenci skupią się między innymi na rozmowach dotyczących funkcjonowania systemu ochrony zdrowia w Polsce i znaczenia ambulatoryjnej opieki specjalistycznej. Istotnym elementem wydarzenia będzie również dyskusja o współpracy między ludźmi a sztuczną inteligencją w sektorze zdrowia oraz zastosowaniu cyfrowych rozwiązań w telemedycynie.

Najnowsze informacje dotyczące wydarzenia pojawiać się będą na stronie organizatora: https://executiveclub.pl/

Related Post

There are 2 comments

  1. Pingback: wig lace tape

  2. Pingback: เลสิค

Comments are closed.