Sukcesy polskich firm na zagranicznych rynkach – debata Executive Club

Już 18 września 2019 o godzinie 17:00 w hotelu Bristol odbędzie się pierwsza debata klubowa organizowana przez Executive Club. Osią tematyczną wydarzenia będzie hasło: „Firma ponad granicami. Jak odnieść sukces na międzynarodowych rynkach?”. Wydarzeniu patronuje portal Biznes na fali. 

Ostatnia dekada przyniosła dynamiczny wzrost liczby i wartości inwestycji zrealizowanych przez polskie firmy poza Polską. Made in Poland staje się rozpoznawalne w świecie, a rodzimym przedsiębiorcom nie wystarczają sukcesy na lokalnym rynku. Polskie firmy w ostatnich latach systematycznie powiększały swój udział w najważniejszych rynkach zagranicznych – nie tylko krajów europejskich ale również dalekich części świata.

Celem spotkania będzie panelowa dyskusja zaproszonych ekspertów o przyszłości polskiego eksportu, ekspansji polskich firm za granicą oraz najlepszych modelach finansowania rozwoju polskich spółek na globalnej arenie. Odpowiemy na pytania gdzie polskie firmy powinny upatrywać swoich przewag i czy istnieją jeszcze rynki wolne od protekcjonistycznych barier. Przybliżymy również prawne aspekty zagranicznej ekspansji oraz rolę instytucji publicznych w procesie wsparcia polskich przedsiębiorców.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednakże przeznaczony wyłącznie dla przedstawicieli kadry zarządzającej i osób piastujących stanowiska dyrektorskie w firmach działających na polskich i zagranicznych rynkach. Ilość miejsc jest ograniczona. Organizator zastrzega sobie możliwość odmowy udziału w spotkaniu. Wszelkie szczegóły dostępne są pod adresem: potwierdzenia@executive-club.com.pl

Related Post

There are 2 comments

  1. Pingback: blote tieten

  2. Pingback: หวยใต้ดิน ผ่านเว็บ dnabet999

Comments are closed.