Sukces w waszych rękach – Anna Polońska, handmade, art & design

Jeśli ktoś zastanawia się nad ilością istniejących wymiarów, to malarstwo jest świetnym przykładem jak z dwuwymiarowej powierzchni wyruszyć w wielowymiarową podróż. Obraz istnieje nie tylko na płótnie, ale – głównie – w umyśle jego obserwatora. Emocje, doświadczenia i skojarzenia wpływają na to, co dana osoba zobaczy. Każdy z nas, skupiając się na jednym tylko obrazie, wyruszy w zupełnie inne miejsca.

Mnie w mojej duchowej wędrówce najbardziej fascynują: tajemnica, kolor i przestrzeń. Często powracam do ulubionych motywów i własnych symboli.

Zastanawiając się nad każdą „malarską wyprawą”, nad tym skąd wyruszam i dokąd chcę dotrzeć, bliski jest mi Mircea Eliade, traktujący świat w sposób symboliczny – jako miejsce pełne znaczeń, mające indywidualny charakter.

„AP Obrazy” powstały w technice mieszanej. Połączenie malarstwa z grafiką komputerową dało niezwykły efekt faktury i subtelnie przenikających się kolorów. Inspiracją do prac były akcesoria modowe Tie art.

Anna Polońska, RÓŻNE FORMY SZTUKI

annapolonska.pl

www.facebook.com/annapolonska.tieart

www.facebook.com/annapolonska.art

http://annapolonska.pl/sklep/

Witaj w ogólnopolskim, międzynarodowym Klubie Marka jest kobietą – Twoja silna strona kobiecości. Wspieramy siebie nawzajem i to przynosi owoce. Lokalnie, ogólnopolsko, międzynarodowo. Jeśli jesteś przedsiębiorczą, świadomą kobietą, prowadzisz własny biznes i/lub ciekawe projekty, serdecznie zapraszamy do Klubu Marka jest kobietą, to miejsce jest właśnie dla Ciebie: redakcja@biznesnafali.pl
www.facebook.com/markajestkobieta
www.markajestkobieta.pl

 

Related Post