Startup VacationClub pod skrzydłami Zdrojowej Invest & Hotels

Kolorem innowacyjnego startupu VacationClub™ jest magenta, ale jego founderka Krystyna Wróblewska zarządza swoim biznesem turkusowo. Do swojego zespołu zaprasza wyjątkowe osoby, które myślą niestandardowo, a ich role nie są z góry narzucone, lecz są na bieżąco definiowane w zależności od aktualnych potrzeb organizacji. Piotr Śliwka dba o rozwój, a Żaneta Wicik o sprzedaż i obsługę gości.

Piotr Śliwka jako Dyrektor Rozwoju odpowiedzialny jest za rozbudowanie zespołu oraz poszerzenie oferty VacationClub. Ostatnie 10 lat był związany z rynkiem nieruchomości. Rozpoczął swoją przygodę od stanowiska Doradcy ds. Nieruchomości Home Broker, aby po kilku latach zarządzać zespołem liczącym 120 osób jako Dyrektor Regionalny. Od 2013 otwierał w Polsce oddziały Sotheby’s International Realty powiązanej z najstarszym domem aukcyjnym na świecie. Wieloletnie doświadczenie managerskie uzupełnione szkoleniami pozwalają mu na tworzenie turkusowej przestrzeni do rozwoju pracowników, którzy biorą odpowiedzialność za efekty działania i realizację powierzonych zadań. Absolwent Politechniki Wrocławskiej oraz Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. W wolnym czasie biega, jeździ na nartach i rowerze oraz podróżuje.

Żaneta Wicik dołączyła do Zespołu VacationClub w maju 2016 roku i objęła stanowisko Sales & Revenue Managera. W startupie odpowiada za strategię sprzedaży, tym samym dba o przychody właścicieli. Wywodzi się z hotelarstwa – przez 6 lat pracowała w dziale rezerwacji dużych obiektów międzynarodowych sieci w Warszawie. Pierwsze zawodowe kroki stawiała w hotelu InterContinental, następnie pracowała w obiektach należących do grupy Hilton. Przez 2 lata była odpowiedzialna za relacje z gośćmi i jakość. Należy do turkusowych pracowników świetnie zorganizowanych, zorientowanych na cel – wie jak i kiedy wykonać swoje zadania. W VacationClub pozwala samorealizować się 5-osobowemu zespołowi równocześnie czuwając nad funkcjonowaniem recepcji w Kołobrzegu, Świnoujściu i Mielnie. Kończyła filologię angielską i biegle posługuje się tym językiem. Prywatnie zaangażowana matka i miłośniczka Mazur.

O VacationClub™

#Startup, polski serwis istniejący od wiosny 2016 r. – sieć apartamentów & kultowych domków letnich nad Bałtykiem. Jedyna w Polsce sieć apartamentów łącząca swobodne pobyty w apartamentach i Hotelowy Standard™. Oferuje Gościom usługi premium typowe dla hoteli: pościel i ręczniki hotelowe, bezpłatny dostęp do usług SPA (aquapark ,basen, sauna, łaźnie), siłowni, Kids Clubów oraz opcje wykupienia wyżywienia w hotelowych restauracjach.  Obecnie zarządza apartamentami położonymi w Kołobrzegu, Świnoujściu i Mielnie. Należy do holdingu Zdrojowa Invest & Hotels – pioniera i lidera condo z hotelami w najpiękniejszych polskich kurortach.

Related Post