Spotkanie branży hotelarskiej województwa pomorskiego, 21.11.2017 (fotorelacja)

Na zaproszenie Departamentu Turystyki Urzędu Marszałkowskiego oraz Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej w dniu 21 listopada 2017 roku w godz. 9.30 – 11.30 w Sali im. Lecha Bądkowskiego Urzędu Marszałkowskiego, w Gdańsku przy ul. Okopowej 21/27 odbyło się pierwsze, tak szerokie spotkanie branży hotelarskiej województwa pomorskiego.

Honorowymi gośćmi spotkania byli: pan Wiesław Byczkowski  Wicemarszałek WP, pan Ireneusz Węgłowski Prezes IGHP, pan Marcin Mączyński, Sekretarz Generalny IGHP, pan Stanisław Wilgocki Dyrektor Regionalny IGHP i pani Krystyna Hartenberger-Pater Dyrektor Zarządzający PROT, pan Jarosław Waśkiewicz, redaktor naczelny Biznesu na fali, Prezes Klubu Marka jest kobietą.

Wydarzenie otwierała Marta Chełkowska, Prezes Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej:

Żyjemy w ciągłym pospiechu nie mając czasu na chwilę refleksji i odniesienia  do zmieniającej się sytuacji i warunków. Na spotkaniu poświęciliśmy szczególną uwagę sprawom nurtującym nasze środowiska, aby zaproponować szeroką współpracę, korzystną dla dalszego rozwoju turystyki w regionie. Jesteśmy przekonani, że przedstawione prezentacje i dyskusja zainteresowały uczestników do zaplanowania partnerskich inicjatyw.

Kolejne wydarzenie planowane jest na początku roku 2018, zapraszamy i do zobaczenia!

Jarosław Waśkiewicz
redakcja@biznesnafali.pl
www.jaroslawwaskiewicz.pl

Foto: Piotr Wieliczko ELITE PHOTO & FILM // Facebook

Related Post