Spojrzenia w przyszłość #Polska2049. Stwórzmy razem strategię dla Polski – Zaproszenie!

Szanowni Państwo, w roku 2019 celebrujemy triumf wolności zapoczątkowanej w Polsce Solidarności w całej Polsce. Nie tylko wspominamy to, co przez te 30 lat razem zbudowaliśmy, osiągnęliśmy, ale przede wszystkim chcemy razem z Państwem spojrzeć w przyszłość, aby odpowiedzieć sobie na pytania, jakiej wizji Polski chcemy na kolejne 30 lat, w jakiej Polsce chcemy żyć, na jakich fundamentach i filarach chcemy ją dalej wznosić, świadkami jakich przemian społecznych jesteśmy i będą następne pokolenia?

Czując się współodpowiedzialnymi za przyszły kształt Polski, chcemy podejmować stojące przed nami wyzwania. Poprzez szeroki dialog uwzględniający różne grupy społeczne i regiony kraju chcemy działać na rzecz takiego modelu społecznego, który da Polkom i Polakom nową nadzieję, siłę i realną szanse na lepsze jutro. Tak rozumiemy naszą obywatelską misję.

Dlatego razem z Radą Ekspertów Biznesu na fali, we współpracy z wszystkimi otwartymi umysłami, liderami opinii i inicjatorami zmian, środowiskiem nauki, kultury i biznesu, które poszukuje i przynosi odpowiedzi na to, co nas łączy, buduje, tworzy wspólnotę wartości, zapraszam Państwa do „Spojrzenia w przyszłość” nad strategią dla Polski na kolejne 30 lat wolności, wyzwań przyszłości.

W ramach ogólnopolskiej akcji #Polska2049 na łamach „Biznesu na fali” publikujemy najciekawsze opinie ekspertów, liderów biznesu, przedstawicieli świata nauki, kultury, ngo.

STWÓRZMY RAZEM STRATEGIĘ DLA POLSKI

W jakiej Polsce chcemy żyć, na jakich fundamentach i filarach chcemy ją dalej wznosić?
Świadkami jakich przemian społecznych jesteśmy i będą następne pokolenia?
Jak przygotować się do wyzwań drugiej połowy XXI wieku?

Bądź jednym z autorów i prześlij swoją wizję rozwoju Polski na adres: redakcja@biznesnafali.pl
Najciekawsze opublikujemy na naszych stronach, wszystkie zaś posłużą za inspirację dla #Polska2049.


Zainspiruj się wypowiedzimi innych, na 100-lecie Niepodległości Polski
http://biznesnafali.pl/aktualnosci/marka-polski-glos-biznesu-zapraszamy-debaty-na-100-lecie-niepodleglosci-polski/

Łączę wyrazy szacunku

Jarosław Waśkiewicz
prezes klubu Marka jest kobietą Businesswoman Club
przewodniczący Rady Ekspertów, redaktor naczelny Biznesu na fali

Related Post