Ruszyła kampania społeczna „Przybij piątkę” Fundacji Poparzeni Jolanty Golianek

Przybij piątkę – wpłać 5 zł. Fundacja Poparzeni chce stworzyć Centrum Rehabilitacji dla Poparzonych. Wykonanie remontu, przystosowanie wnętrz oraz wyposażenie w odpowiedni sprzęt, by zapewnić kompleksową pomoc osobom poparzonym to koszt ponad 300 tys. zł. Poszukujemy 60 tys. osób o wielkich sercach!

Fundacja Poparzeni potrzebuje Twojego wsparcia, aby pomóc podopiecznym w codziennym leczeniu, rehabilitacji a także stworzyć przestrzeń i zaprosić do niej osoby potrzebujące.

Liczba osób, które zwracają się do nas o wsparcie rośnie z miesiąca na miesiąc. Aby takie wsparcie zapewnić, potrzebujemy środków pieniężnych, miejsca, gdzie specjaliści mogliby pracować z podopiecznymi.

Fundacja na co dzień pomaga pacjentom stawiać pierwsze kroki, po opuszczeniu oddziału Chirurgii Leczenia Oparzeń z całej Polski, poszukuje specjalistów posiadających doświadczenie w pracy z osobami po oparzeniu.

Placówka zapewni aparaturę diagnostyczną, oraz sprzęt do rehabilitacji i fizjoterapii. Podczas kompleksowej rehabilitacji, pacjenci będą mogli skorzystać z konsultacji specjalistycznych z lekarzem rehabilitacji, dietetykiem, psychologiem a także uzyskać pomoc prawną.

Potrzebujemy Twojego wsparcia, aby móc stworzyć naszą przestrzeń i zaprosić do niej osoby potrzebujące.

Podopieczni Fundacji, będą bezpłatnie korzystać z usług świadczonych przez nasz zespół. To szansa dla tych, którzy czekają na wsparcie, na rehabilitację kilka miesięcy lub ich na nią zwyczajnie nie stać.

Powiślański Bank Spółdzielczy Kwidzyn
Nr konta: 18 8300 0009 0008 2404 2000 0010

Przelewy zagraniczne SWIFT – POLUPLPR
IBAN PL18 8300 0009 0008 2404 2000 0010

Kontakt:
fundacjapoparzeni@gmail.com

Related Post