Renata Majewska otworzyła swoje Atelier Urody i Stylu w Warszawie

Kiedy zastanawiasz się, czy to już czas, aby zamienić swoją pasję w biznes i otworzyć, uruchomić coś swojego, przez głowę lecą setki myśli. Czy to dobry czas? Czy na pewno mi się uda? Jak środowisko przyjmie mnie na już mocno konkurencyjnym rynku? Jak na moją decyzję zareagują i zweryfikują, najbliżsi, rodzina, przyjaciele? A w końcu najważniejsze pytanie i obawa – czy będę miała klientów? Wszystkie te obawy i niepokój powinnaś odstawić na bok, bo wszystkim im, naprzeciw wychodzi Twój profesjonalizm i od lat, budowana marka, na rynku. Pasja, z jaką przez kolejne lata, oddawałaś całą siebie i serce, aby dać najwyższą jakość i energię klientom, kiedy świadczyłaś swoje usługi dla innych – teraz odważyłaś się robić to wprost, na swoje nazwisko, zamieniając pasję w biznes. A tak naprawdę, robiłaś tak od zawsze, bo zawsze podpisywałaś się pod swoją pracą, bo można na tobie polegać!

Zobacz piękne zdjęcia z otwarcia Atelier Urody i Stylu Renaty Majewskiej

Nie mieliśmy więc żadnych złudzeń, że ta kochająca ludzi, wspaniała kobieta, Renata Majewska, jurorka konkursów makijażowych, światowej sławy wizażystka, współpracująca przy najlepszych sesjach zdjęciowych w kraju i za granicą, ekspertka psychologii koloru, kiedy otworzyła 29 stycznia 2017 roku swoje pierwsze Atelier Urody i Stylu Renaty Majewskiej – nie odniesie sukcesu? Tak musiało być i tak też było tego dnia – cudowne wydarzenie, wymarzone otwarcie w najlepszym towarzystwie.

Goście, przybyli z różnych stron Polski, przyjaciele i partnerzy, eksperci, tworzyli tego dnia wyjątkową mieszankę najpiękniejszych emocji które sprawiły, że czuliśmy się wszyscy jak na swoim benefisie. Jak kochająca rodzina. Rozmowom, uśmiechom i inspiracjom nie było końca. Tak niezwykłą, prawdziwą atmosferę mogą stworzyć jedynie ci, którzy noszą w sercu miłość i piękne wartości. Bo to, że są zawodowcami w tym co robią, wiedzą wszyscy, od lat, o Renacie Majewskiej.

Zdecydowanie, uruchamiając swoje Atelier, stworzyła coś więcej niż uroczy salon urządzony w stylu glamour. Stworzyła nowe miejsce na kobiecej mapie Warszawy, do współpracy z którym, od pierwszego dnia, zaprosiła najlepszych ekspertów mody i urody. Zapraszamy więc do spotkań i inspiracji w ramach Atelier Urody i Stylu Renaty Majewskiej, które wspiera kobiecość, nie tylko w ich wizerunku, ale i rozwoju biznesowym. www.facebook.com/AtelierRenatyMajewskiej ul. Małej Brzozy 12

Patronat nad projektem objął portal Biznesnafali i Klub Marka jest kobietą

Fot.: Adrian Manowski

Related Post