realme ogłasza datę polskiej premiery nowych produktów, w tym flagowca realme X50 Pro

realme, najszybciej rozwijająca się marka smartfonów na świecie, ogłasza premierę trzech kolejnych produktów, w tym wyczekiwanego na polskim rynku flagowca realme X50 Pro. Razem z realme X50 Pro zadebiutuje również smartfon realme 6 Pro oraz słuchawki Air Buds. Produkty zostaną zaprezentowane podczas wideokonferencji, która odbędzie się 12.05. o godz. 11:00.

realme X50 pro to pierwszy flagowy smartfon realme 5G z procesorem Qualcomm® Snapdragon™ 865, wyposażonym w rozwiązania umożliwiające superszybkie ładowanie o mocy 65W SuperDart, 64-megapikselowy aparat Hawk Eye AI, 32-megapikselowy ultraszerokokątny aparat selfie In-Display i wyświetlacz Super AMOLED o częstotliwości odświeżania 90Hz.

X50 Pro jest też wyposażony w antenę surround 360 °, co stanowi 200% więcej niż standardowe telefony 4G. X50 Pro 5G potrafi także inteligentnie przełączać się między trybami 4G, a 5G, zmniejszając w ten sposób zużycie energii o 30%.

Z kolei zastosowany ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 865 w technologii 7 nm z wydajnymi rdzeniami A77 może osiągnąć prędkość zegara do 2,84 GHz. Obsługuje technologię Desktop Forward Rendering zapewniającą niesamowity realizm oraz pierwszy w historii sterownik GPU w urządzeniach mobilnych z możliwością aktualizacji.

realme 6 Pro łączy ekran z odświeżaniem 90 Hz, przedni aparat złożony z dwóch obiektywów i cztery obiektywy z tyłu. W poczwórnym aparacie głównym, najważniejszy sensor ma 64 Mpix, kolejne to: 12 Mpix, 8 Mpix (szerokokątny) i 2 Mpix (makro). Oprogramowanie aparatu oferuje również tryb Super Nightscape 3.0 z trybem statywów i Ultra Nightscape. Ulepszone ładowanie błyskawiczne o mocy 30 W umożliwi pełne naładowanie akumulatora realme 4300 mAh w ciągu 60 minut. realme 6 Pro jest również zasilany przez wydajny procesor Qualcomm Snapdragon 720G. Specyfikacja plasuje go wśród liderów w swoim segmencie cenowym.

realme Air Buds to pierwsze bezprzewodowe słuchawki marki. realme Air Buds wyposażono w niestandardowy układ R1 z łącznością Bluetooth 5.0 o bardzo niskim opóźnieniu, który umożliwia natychmiastowe i stabilne połączenie między słuchawkami dousznymi a smartfonem. Nowe słuchawki realme to również 12-milimetrowy dynamiczny wzmacniacz basów, 17-godzinna możliwość odtwarzania muzyki, inteligentne elementy sterujące i eliminujące szumy z otoczenia.

Wideokonferencję z premiery smarfonów będzie można obejrzeć 12 maja (start o godzinie 11.00) na kanałach Facebook oraz YouTube.

realme w TOP7 najlepiej sprzedających się marek na świecie

Wg danych Counterpoint Research on Smartphone Shipment Market Share Q1 2020 realme zajęło 7. miejsce w globalnym rankingu wysyłek smartfonów w pierwszym kwartale 2020 roku, osiągając wzrost 157% rok do roku i utrzymując pozycję najszybciej rozwijającej się marki smartfonów na świecie. Jako jedna z 2 marek wciąż notuje wzrost sprzedaży, pomimo kilkunastoprocentowych globalnych spadków sprzedaży całego sektora.

O realme

realme to marka technologiczna specjalizująca się w dostarczaniu smartfonów i produktów IoT o najwyższej jakości, atrakcyjnym designie oraz wysokiej wydajności. realme jest siódmą najpopularniejszą marką smartfonów na świecie. Oficjalnie realme jest jednym z wiodących producentów według globalnych statystyk wysyłek smartfonów w III kwartale 2019 r., osiągając 25 milionów sztuk w 2019 r., przy rocznym tempie wzrostu 808%. To daje realme pierwsze miejsce i tytuł najszybciej rozwijającej się marki smartfonów na świecie. Produkty realme zostały bardzo dobrze przyjęte na rynku azjatyckim ze względu na ich wydajność i styl, a wynik 1 miliona sprzedanych telefonów został osiągnięty w ciągu zaledwie 3 dni w samych Indiach. realme jest obecnie jedną z 4 najlepiej sprzedających się marek w Indiach i 5. w Indonezji. Na podstawie statystyk z listopada 2019 r. realme stało się 5. najpopularniejszą marką smartfonów także w Hiszpanii. Obecnie firma działa w 27 krajach na całym świecie.

Related Post