Przekrocz Granice 2017– Międzynarodowy Program Mentorski

„Przekrocz Granice 2017“ to międzynarodowy program mentorski, pozwalający Polskim przedsiębiorcom rozwinąć skrzydła na rynkach zagranicznych, głównie Europy i Bliskiego Wschodu. Program miał swoją inaugurację w 2016 roku. „Tegoroczna edycja to druga odsłona projektu“ mówi twórca programu Katarzyna Richter, Właścicielka firmy DealWithCulture „Przez 6 tygodni, uczestnicy projektu będą otrzymywali wiedzę na temat tego jak poruszać się po różnych zakątkach świata w kontekście „Kultury Biznesu“.

Będą mieli możliwość uczestnictwa w godzinnych spotkaniach w cztery oczy z międzynarodowym składem praktyków biznesu, udziału w Gali PG2017 oraz całodniowym warsztacie z wybranymi Mentorami oraz 3 gośćmi specjalnymi.“

Międzynarodowy skład ekspertów w takich dziedzinach jak e-commerce, handel zagraniczny, komunikacja międzykulturowa czy negocjacje międzynarodowe pomoże rozwinąć skrzydła, zyskać inspirację, pewność siebie i motywację uczestnikom programu do rozwoju siebie i swoich przedsięwzięć. Dzięki wykorzystaniu rozwiązań technologicznych umożliwiamy kontakt z mentorami działającymi w różnych miejscach globu.

Oprócz konsultacji  online odbędą się 3 wydarzenia stacjonarne w Hotelu Sadova w Gdańsku.

Oficjalne otwarcie projektu odbędzie się 9 maja 2017r. w Hotelu Sadova (www.hotelsadova.pl). Wieczór poprowadzi Jarosław Waśkiewicz, twórca brandu MARKA JEST KOBIETĄ, międzynarodowej spoleczności i Klubu „Marka jest kobietą” działający w Polsce i poza granicami. Gościem specjalnym będzie Krzysztof Puternicki, Gdański przedsiębiorca, który samotnie przekroczył kilkanaście granic w Afryce podczas wyprawy KAPP2CAPE 2016 oraz Anish Saraf, założyciel jednego z najszybciej rozwijających się startupów w Trójmieście Let’s Deliver.

W tegorocznej edycji “Przekrocz Granice 2017” przewidziano 10 miejsc dla uczestników programu. Warunkiem uczestnictwa jest  pozytywne przejście rozmowy kwalifikacyjnej, zaawansowana znajomość języka angielskiego oraz opłacenie wpisowego w cenie 999 PLN. Rekrutacja rozpocznie się już 5 maja 2017.

Uczestnictwo zawiera: konsultacje z mentorami, wstęp na warsztaty prowadzone m.in przez Bob’a Spence’a i Piotra Buckiego 17 czerwca 2017r. oraz udział w Gali PG2017 dnia 18 czerwca 2017r. Osoby zainteresowane wzięciem udziału zapraszamy do śledzenia szczegółow na https://www.facebook.com/przekrocz/

Przekrocz Granice to inicjatywa mająca na celu promocję polskiego potencjału, mentoringu oraz komunikacji międzykulturowej, oferująca wsparcie merytoryczne przedsiębiorców którzy chcą zaistnieć na rynkach zagranicznych.

Program przykuwa uwagę osób zainteresowanych rozwojem osobistym w kontekście kompetencji międzykulturowej, nawiązaniem kontaktów międzynarodowych i budowaniem międzynarodowych relacji biznesowych.

Zapraszamy do kontaktu z organizatorką:
Katarzyna Richter e-mail:kr@dealwithculture.com, Tel: 507 758 777

Related Post

There are 1 comments

  1. Pingback: tornado chasing trips

Comments are closed.