Prestiżowa nagroda dla Premium Food Gate w Porcie Lotniczym Gdańsk, wśród wszystkich polskich lotnisk

Strefa wolnocłowa gdańskiego lotniska uznawana jest za jedną z najlepszych tego typu przestrzeni, wśród wszystkich polskich lotnisk. Podczas tegorocznej konferencji Airport Food and Beverage (FAB) Awards w Helsinkach, jeden z konceptów strefy – Premium Food Gate Gdańsk, otrzymał od jury wysokie wyróżnienie “highly commended”.

“Jesteśmy bardzo dumni z naszej strefy wolnocłowej, zarządzanej przez firmę Lagardere Travel Retail Polska. Osiągnięcie prestiżowego wyróżnienia przez punkt, który łączy sklep sprzedający m.in. regionalne produkty, z restauracją, w której oferowane są dania z owych produktów, jest wspaniałą wizytówką pomorza. Możliwość skosztowania dań regionalnych, a następnie zakupu składników potrzebnych do ich skomponowania i zabranie tych smaków ze sobą do domu, spotyka się z wielkim entuzjazmem odwiedzających nas turystów. Teraz zostało to również wyróżnione, przez międzynarodowe jury oceniające tysiące punktów gastronomicznych na lotniskach całego świata.” – powiedział Tomasz Kloskowski, prezes Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy.

„FAB Awards jest najważniejszym wydarzeniem w kategorii Food Service w segmencie Travel Retail, tym bardziej czujemy się zaszczyceni, że globalne jury konkursu doceniło pracę jaką włożyliśmy w stworzenie unikalnego połączenia delikatesów z lokalem gastronomicznym. Cieszymy się z wyróżnienia i tym bardziej nie ustajemy w staraniach o to, by PFG stanowiło najsmaczniejszy i najbardziej autentyczny punkt na mapie Portu Lotniczego w Gdańsku” – powiedziała Magdalena Charczuk, Dyrektor ds. Marketingu Lagardere Travel Retail Polska.

 

PR

 

Related Post