Poznajcie realme X50 5G – najtańszy na rynku smartfon 5G debiutuje w Polsce

realme, najszybciej rozwijająca się marka smartfonów na świecie, ogłasza oficjalną premierę kolejnych urządzeń. 17 września w Polsce zadebiutował realme X50.

realme X50 – 5G dla wszystkich

Najnowszy realme X50, wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 765G, to wiodący model w kategorii urządzeń obsługujących pasma 5G. Technologia Smart 5G zapewnia inteligentne przełączanie pomiędzy sieciami, oszczędzając do 30% energii. Dzięki temu Smart 5G poprawia zarówno szybkość transferu, jak i żywotność baterii, dostarczając najwyższą jakość użytkowania. Co więcej, smartfon umożliwia łączenie się z dwiema sieciami Wi-Fi w tym samym czasie, aby uzyskać bardziej stabilne połączenie, jednocześnie zmniejszając opóźnienia.

Jako pionier szybkości, realme X50 zapewnia nie tylko prędkość 5G, ale także ultraszybką częstotliwość odświeżania ekranu, nawet 120Hz, 6,57-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD+2400×1080 pikseli gwarantuje niezwykłe wrażenia wizualne i płynność przy każdym przesunięciu ekranu.

X50 5G wyposażony został w podwójny przedni aparat 16 MP oraz ultraszerokokątny poczwórny aparat 48 MP, co sprawia, że idealnie nadaje się zarówno do zdjęć selfie, jak i fotografowania krajobrazów czy architektury. Do tego posiada również  najnowszą moc ładowania Flash 30 W, dzięki czemu może być naładowany w 70% w ciągu jedynie 30 minut i w pełni w mniej niż godzinę.

„Rozwijanie technologii 5G to nasz priorytet. Jako popularyzator 5G dążymy do tego, aby w każdym segmencie cenowym posiadać model telefonu obsługujący 5G Nasze plany udowadniamy najnowszym modelem – realme X50 to najtańszy smartfon 5G na polskim rynku. Atrakcyjna cena spowoduje, że telefon z tak zaawansowaną technologią dostępny będzie dla szerszego grona odbiorców i o to nam chodzi” – powiedział Łukasz Łyżwa. Współpracę z firmą rozpoczął we wrześniu, wcześniej pracował dla największych marek technologicznych, operatorów i sieci sprzedaży w kraju.

realme X50 5G dostępny będzie we wszystkich punktach sprzedaży producenta, czyli w sklepach: RTV EURO AGD, Media Expert, Komputronik, Neonet, X-kom oraz na stronach sklep-realme.pl i  realme.pl w cenie 1499 zł. Smartfon trafi również do oferty operatorskiej, a więcej informacji na ten temat ukaże się wkrótce.

PR

Related Post