Nakręć się na emocje! AmberSky rozkręca Jarmark Św. Dominika!

AmberSky to najbardziej zakręcona atrakcja Gdańska. Kolejny sezon koło widokowe nakręca emocje i rozkręca Jarmark Św. Dominika! W trakcie 3 tygodni trwania Jarmarku atrakcja zakręci się ponad 3 tysiące razy, wznosząc mieszkańców i turystów miasta 50 metrów ponad dachami Starówki, by mogli podziwiać Gdańsk i Jarmark z niecodziennej perspektywy. Podobnie jak w zeszłym roku, odwiedzający Jarmark Dominkański mogą liczyć nie tylko na dreszcz emocji związany z przejażdżką kołem, ale też na dodatkowe ważenia wywołane konkursami i organizowanymi w Strefie Relaksu wydarzeniami.

AmberSky – punkt obowiązkowy na jarmarkowej mapie Gdańska
W tym rok mamy ogromną przyjemność nie tylko być największą i najbardziej zakręconą atrakcją Jarmarku Dominikańskiego, ale także sponsorem głównym wydarzenia. Można już chyba powiedzieć, że koło widokowe AmberSky na stałe wpisało się w turystyczną mapę Gdańska, co nas ogromnie cieszy. – mówi Anna Barbasiewicz,

Rzecznik Prasowy firmy SkyWheels – właściciela AmberSky.
Przejażdżka kołem widokowym to przede wszystkim porządna dawka wrażeń: z jednej strony odwiedzający mogą liczyć na niezapomniane widoki, z drugiej na dreszcz emocji związany z wysokością.  Po emocjonującej podroży kołem i intensywnym dniu na Jarmarku czas na odpoczynek w Strefie Relaksu AmberSky! Na drewnianym tarasie przed gdańskim kołem widokowym przy dźwiękach stylowej muzyki można oddać się błogiemu lenistwu na wygodnych leżakach i spróbować smaków lata – pysznych, zdrowych lodów naturalnych, oryginalnych gofrów Bubble Waffle, orzeźwiającej lemoniady i aromatycznej kawy.

Jarmarkowy konkurs fotograficzny
Cykliczne eventy, konkursy i akcje o charakterze społecznym i charytatywnym już na stałe wpisały się w wizerunek koła AmberSky. W tym roku odwiedzających Jarmark Dominikański mogą wziąć udział w konkursie fotograficznym na „najbardziej zakręcone zdjęcie z pokładu AmberSky”. Każdy, kto w trakcie Jarmarku odwiedzi gdańskie koło widokowe i  zrobi sobie szalone, „zakręcone” zdjęcie w jednej  z gondoli AmberSky, a następnie opublikuje fotografię na profilu AmberSky na Facebooku, ma szansę wygrać ogromnego (1,30 m) pluszowego lwa – symbol Gdańska oraz bilety na przejażdżkę kołem dla całej rodziny. Termin nadsyłania prac: 29.07-20.08. Konkurs dostępny będzie na:  https://www.facebook.com/AmberSkykolowidokowe

„Magiczna Noc” – Jarmarkowe czary…
Najpopularniejszym wśród mieszkańców i turystów Gdańska  wydarzeniem rozrywkowym zeszłorocznego sezonu była zorganizowana w Strefie Relaksu AmberSky „Magiczna Noc”. W związku z dużym zainteresowaniem eventem, w tym roku zapraszamy na kolejną edycję imprezy. – mówi Anna Barbasiewicz . 12 sierpnia Koło Widokowe AmberSky rozbłyśnie tysiącami kolorowych świateł i na jedną noc przemieni się w magiczną scenę, na której rozegra się bajeczny spektakl muzyki, światła, kolorów i czarodziejskich pokazów artystycznych.

A po Jarmarku…
W minionym sezonie firma SkyWheels Sp. z o.o., właściciel koła widokowego AmberSky,  zorganizowała dwa wydarzenia o charakterze społecznym i charytatywnym – „Koło Życia” i „Zakręcony Początek Roku Szkolnego”.
Podczas wydarzenia „Koło Życia” obok AmberSky można było oddać krew, przejść badania profilaktyczne i przypomnieć sobie zasady udzielania pierwszej pomocy. W ramach akcji zorganizowanej przy współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Gdańsku oraz Fundacją Krew Aktywni 29 osób oddało łącznie 13 litrów krwi.

„Zakręcony Początek Roku Szkolnego” to akcja zorganizowana wspólnie z Fundacją Pomorze Dzieciom. Podczas tego charytatywnego wydarzenia wolontariuszom Fundacji udało się zebrać kwotę pozwalającą na zapewnienie 408 godzin opieki medycznej dla dzieci z pomorskiego hospicjum. Dodatkowo, Firma SkyWheels, właściciel koła widokowego AmberSky, przekazała 1000 biletów na przejazd kołem dla dzieci z regionalnych domów dziecka. W trakcie akcji przed  kołem widokowym na wszystkie dzieci czekały niezapomniane atrakcje. Były ogromne bańki mydlane, konkursy i animacje.

W tym roku obie charytatywne akcje zostaną połączone w jedno wspólny wydarzenie, które przed AmberSky odbędzie się 2.09. W pierwszą sobotę września przed kołem widokowym AmberSky rozkręcimy wrażliwość! Nakręćcie się na pomaganie razem z nami! – mówi Anna Barbasiewicz.

PR

Related Post