Najlepsi eksperci hotelarstwa w Gwieździe Morza

Spółka Gwiazda Morza oficjalnie ogłosiła skład managementu hotelu, który przygotowywany jest do otwarcia już wiosną 2019 r. Zarządzanie obiektem spocznie w rękach najlepszych fachowców z branży HoReCa: Marek Hilla, Marek Szofer, Arkadiusz Wejer i Ewa Nickel – to wysokiej klasy specjaliści, mogący pochwalić się wieloletnim doświadczeniem. Swoje funkcje obejmą  od 1 września br. Wybraliśmy najlepszych z najlepszych. Zależało nam na tym, aby osoby odpowiedzialne za rozruch hotelu były kompetentne i rzeczowe, ale również pełne pasji i miłości do hotelarstwa. Bardzo się cieszymy, że udało nam się zaprosić do współpracy specjalistów o tak szerokim doświadczeniu. Hotel Gwiazda Morza ma wejść przebojem na polski rynek obiektów resortowych i stać się obiektem pierwszego wyboru dla rodzin i entuzjastów sportu z całego kraju – podkreśla Agnieszka Łuczak, pełnomocnik Zarządu Spółki.

Stanowisko Dyrektora Generalnego hotelu obejmie Marek Hilla, który przez ostatnie pół roku zarządzał hotelem Sopot Marriott Resort & SPA, wcześniej funkcjonującym jako Mera SPA Hotel. W swojej karierze ma również prowadzenie takich obiektów jak Warmiński Hotel & Conference, SPA Medical Dwór Elizy, Aureus City Hotel Gdańsk / Bayjonn Hotel Sopot i Hotel Łeba****. Jak podkreśla Marek Hilla: Gwiazda Morza to jeden z najbardziej ekscytujących projektów, jakie obecnie powstają w Polsce. Świetnie położony, doskonale zaprojektowany i z olbrzymim potencjałem. Niezmiernie się cieszę, iż będę mógł wziąć udział w tym projekcie wspólnie z doskonale dobranym managementem poszczególnych działów operacyjnych. Bardzo wysoko oceniam dotychczasowe doświadczenia zarówno Marka Szofera, Ewy Nickel, jak również Arkadiusza Wejera oraz jestem głęboko przekonany, że wspólnie stworzymy z Gwiazdy Morza obiekt, który wejdzie do pierwszej piątki hoteli resortowych w Polsce. Marek Hilla podkreśla również, że jednym z wyróżników Gwiazdy Morza jest polityka kadrowa inwestorów: Niezmiernie istotną dla mnie kwestią, podejmując decyzję o współpracy był fakt, iż właściciel obiektu przywiązuje ogromną uwagę do szacunku i dbałości o zespół zatrudnionych w obiekcie pracowników. Uważam, że wspólnie będziemy w stanie osiągać postawione przed nami cele. Cała kadra, ramię w ramię, będzie tworzyła klimat miejsca, zapewniający spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających Gości oraz bardzo ciekawe miejsce pracy, dla osób, które zdecydują się dołączyć do naszego zespołu.

Dyrektorem gastronomii oraz zastępcą Dyrektora Generalnego w Gwieździe Morza zostanie Marek Szofer, ostatnio dyrektor hotelu Focus w Łodzi, który wcześniej pracował jako dyrektor gastronomii w Warmiński Hotel & Conference. Był kierownikiem gastronomii w Novotel Centrum Poznań i Novotel Centrum Gdańsk.

Szefem kuchni zostanie juror ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów kulinarnych – Arkadiusz Wejer. Pasjonat i wizjoner mogący pochwalić się wieloma wyróżnieniami, nagrodami i pracą w najlepszych restauracjach w Polsce. Odpowiadał za ofertę kulinarną m.in. w Hilton Garden Inn**** w Krakowie, a w rzeszowskim Bristol***** Tradition & Luxury Hotel, i w Starym Browarze Rzeszowskim przy hotelu jego oferta kulinarna przyczyniła się do zbudowania rozpoznawalności obiektu szeroko poza granicami kraju.

Menagerem strefy SPA & Wellness zostanie Ewa Nickiel – ekspert w dziedzinie usług prozdrowotnych, rekreacyjnych, SPA & Wellness oraz Beauty dla najpopularniejszych polskich hoteli i resortów. Ewa Nickel stała również za opracowanie oferty dwupoziomowego Spa Gwiazdy Morza jeszcze na etapie budowy obiektu. Idea strefy Spa & Wellness Gwiazdy Morza powstała w oparciu o inspiracje otaczającego hotel Nadmorskiego Parku Krajobrazowego i czerpie z natury, a opiera się na idei wellbeing. Głównymi inspiracjami strefy wellness Gwiazdy Morza jest niezwykłe otoczenie hotelu, na które składają się nadmorskie wydmy, sosnowy las i bliskość otwartego morza. Spokój, cisza i relaks w połączeniu z możliwością poprawy kondycji całego ciała stanowiły będą jeden z wyróżników obiektu.

Hotel Gwiazda Morza będzie częścią powstającego od 2013 roku Gwiazda Morza Resort Spa & Sport, w którego skład wejdą również wybudowane we wcześniejszych latach dwa budynki apartamentowe. Dzięki wyjątkowej architekturze czerpiącej inspiracje z otaczającej nadmorskiej przyrody, bogatej ofercie rekreacyjnej i gastronomicznej oraz rozbudowanej infrastrukturze hotelowej będzie to jedyny tak prestiżowy obiekt w pomorskiej części polskiego wybrzeża. W Gwieździe Morza znajdzie się 87 pokoi hotelowych i 13 Exclusive Serviced Apartments – indywidualnie zaprojektowanych apartamentów hotelowych do prywatnego wykorzystania, które zlokalizowane będą na najwyższych kondygnacjach obiektu. W obiekcie znajdzie się również centrum konferencyjno – bankietowe oraz rozległa strefa SPA z saunarium, gabinety kosmetyczne i salony odnowy biologicznej oraz active z czterema basenami i 16 metrową ścianką wspinaczkową prowadzącą na taras na dachu hotelu

Pokoje hotelowe w Gwieździe Morza Resort Spa & Sport można nabyć na własność w modelu biznesowym condo. Ich nabywcy mają w umowie dzierżawy zagwarantowane dochody na poziomie 7% w skali roku przez okres 15 lat z możliwością przedłużenia umowy o kolejne 5 lat,

Szczegóły oferty znajdują się pod adresem: www.twojdomnadbaltykiem.pl.

Related Post