Mistrzostwa Polski Long Drive 2018 na Torze Wyścigów Konnych Służewiec – zapraszają Golf Channel Polska i PGA Polska

Golf Channel Polska i PGA Polska zapraszają na Mistrzostwa Polski Long Drive 2018, pod patronatem Polskiego Związku Golfa i Biznesnafali. Zawody Long Drive, będące najefektowniejszym golfowym spektaklem, polegają na jak najdłuższym uderzeniu piłki golfowej, przy jednoczesnym zmieszczeniu się w pasie o szerokości 50 metrów. Mistrzostwa odbędą się 31 sierpnia, na Torze Służewiec w Warszawie.

Ambasadorami Mistrzostw są najlepsi polscy golfiści, grający zawodowo w European Tour: Adrian Meronk i Mateusz Gradecki, zaś Honorowymi Zawodnikami, utytułowani polscy sportowcy i olimpijczycy: Mariusz Czerkawski, Jerzy Dudek, Szymon Ziółkowski i Michał Ligocki. Wejścia na żywo i relację z Mistrzostw będzie można obejrzeć w Polsat Sport oraz w Golf Channel Polska. Główni partnerzy: Audi, Totalizator Sportowy, Tor Wyścigów Konnych Służewiec.

Golfiści uwielbiają zawody Long Drive, gdzie najdalsze uderzenia na świecie przekraczają 400 metrów. Stanowią one rozrywkę dla uczestników i obserwatorów oraz okazję do popisu siły i precyzji, ponieważ efektowne, dalekie uderzenia są chwałą golfistów. Oprócz czystej siły fizycznej wykazać się należy niemałą precyzją, trudno jest przewidzieć przebieg zawodów, a zwyciężyć może każdy, kto podejmie wyzwanie. Dzień na Służewcu rozpoczną eliminacje, zaś po południu odbędzie się finał zawodów, po którym nastąpi ceremonia wręczenia nagród i bankiet z muzyką na żywo. Dla zaproszonych gości przygotowano szereg atrakcji, m.in. akademię golfa dla początkujących i konkursy golfowe. Na zwycięzców, którzy wykonają najdalsze uderzenia, czekają pasy mistrzowskie i tytuły Mistrza i Mistrzyni Polski Long Drive 2018. Do walki o zwycięstwo staną amatorzy, profesjonaliści i gwiazdy. W 10 kategoriach na Mistrzynie/Mistrzów i Wicemistrzynie/Wicemistrzów czekają trofea oraz nagrody ufundowane przez Partnerów, a na wszystkich uczestników i gości – pamiątkowe piłki i kołeczki. Szczegóły programu oraz Regulamin Zawodów można znaleźć na stronie golfchannel.pl/longdrive.

Audytor: Grant Thornton.

Partnerzy sportowi: Polskie Stowarzyszenie Golfa Kobiet, Artis Club Wellness, Bunkier Store, Callaway, Golf Parks Poland, Sobienie Królewskie Golf & Country Club.

Strategiczni partnerzy mediowi: Polsat Sport, Screen Network.

Partnerzy wydarzenia: RedBull, SMSAPI, Dr Irena Eris, Travel & Action, WhyNotTRAVEL, Newby, FIJI Water, Sport Sense.

Patronaty mediowe: Rzeczpospolita, Gala,  Dziennik Bałtycki, Strefa Biznesu, Golf&Roll, TopGolf.pl, GolfPL, Madame, Business&Prestige, Biznes na fali, Sportbiznes.pl, Business Journal, Law Business Quality, Menworld.pl, Womenworld.pl, Book of Luxury, W męskim kręgu, OOHEVENT.PL, Kobieca Marka Roku, Męska Marka Roku.

Related Post